Отзыв Dacia Duster 2012

Более 5 лет Водительский стаж
2-3 года Время владения
Плохо
2.8

дорожный просвет, стоимость обслуживания, цена

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, управляемость, шумоизоляция

Отзыв

Придбав Дастер 2 роки назад після легкової Шкода Октавія А5 в зв\'язку з тим, що треба було автомобіля з вищим кліренсом для поїздок на полювання, рибалку в ліс по гриби і т.д. Сівши в дану модель сказав так: - якщо би мені її дали на тиждень тест драйву я би її ніколи не купляв але вже купив і думаю потерплю. До того в мене були німецькі корейські автомобілі і навіть російські машини ВАЗ 2106, ВАЗ 2108, Kia Rio, Volskvagen Passat B4, Audi A6, Skoda A5 і навіть допоміжна Сhevrolet Niva для поїздок по грунтовій місцевості. Ну що можна сказати за Дастер я тепер розумію чому все москалі її порівнюють із тою же Шероле Нивою тому ще це той же клас і взагалі моя особиста думка що французи недалеко від них і втікли в автомобілебудуванні. Недурний придумав що Рено і Пежо то г..о а Фіат то їхній брат. Дастер не можна порівняти ні з одним кросовером типу Hynday, Kia, Subaru, Suzuki, Mitsubishi, Opel, Volskvagen, Nissan, Audi чи навіть Skoda. Можна промовчати про Тойоту і Хонда Lexus. Acura чи Land Rover. Щоб розуміти для чого Дастер це треба жити або в селі або бути головою колгоспу. Їх використовують в різних охоронних структурах в медицині і навіть в поліції але в нас як в Україні що дешевше те і поставляють. Був вражений коли був Єгипті і бачив що поліція використовує ще Тойота Ландкурзер 80 90-х років легендарні машини які тяжко вбиваються часом! Був багато де в Європі бачив ці Дастери їздять але ні в поліції ні в медицині. Ну це все лірика. Сісти з німецьких авто в француза це подвиг і кожний день наріканнь на те що взяв цю машину. Навіть та же Шевроле Нива була м\'ягша, проходиміша дешевша в обслузі. Ще в перший рік володіння Дастером хотілось його продати і поміняти на щось друге навіть легкове. Конкретно по авто: Дастер має дуже жорстку підвіску вона тверда навіть дубова як на мене. Приходилось підспукати шини до 1.7 атм. щоб вона була м\'ягша. Дизайн бридкий, задні арки від передніх коліс постійно в болоті і г...ні. Якщо грнутнова дорога то камінці вибивають там фарбу. Бризговики недопомогли. Багажник малий. Мотор 1.6 бензин для нього дуже слабенький піти борзо на ній на обгін не получиться, є в Росії версії 2.0 це може покращило характеристики але і розхід... Коробка взагалі «чудо» передачі дуже короткі на 6- й передачі можна рухатись із швидкістю 80 км/год це абсурд .Повний привід є але треба розуміти що там ніяка ситема від Нісана муфту перегрів і гудбай. Динаміка Дастера нікакая на великій швидкості захід в поворот ну скажем небезпечний і нема з чим порівняти хіба з Уазом. При русі задньою ззадні бокові арки дуже габаритні некомфортно і нічого не бачиш і мусиш орінтуватись по дзеркалах. Всередині також все дубове і вонюче із комфорту тільки склопідйомники і гідрач хотя вже всюди ектропідсилювач. Навіть музика в Дастері таке враження що динаміки від старого колгоспника треба все міняти. Але те що французи не додумались навіть поставити датчик ззовнішньої температури в машині 2012 року при тому що у батька колись була Ауді 80 1988 року і воно було присутнє. Гніздо ключа тоже дає задуматись сам ключ стоїть ще нічого, а вішаєш на кільце другі ключі чи брелок вони б\'ються об пластмасову дубову панель. Склоочисники тоже окрема тема не стає тих режимів і вони не регульовані як в німецьких чи японських авто немає можливості регулювати частоти втирання лобового вікна. АБС мене також вразив своєю некоректністю і не чутливістю не то що в тих моделях що в мене були. Дзеракала в 12 році без підігріву це взагалі атас!!! Ну по обслуговуванні масло можна лити дешеве ходова не дорога тому, що збірка румунська . З позитиву що ціна дешева але це як у всьому світі все гарне дороге, а дешеве ніяке. Скажу одне в сім\'ї завжди два авто тому, що і дружина мала вже не одну машину але французьких авто у нас не буде хіба подарують і ми всерівно продамо і купимо німця. Пригнав після неї Хонду СР В 2012 року з Німеччини і перехрестився. Безпека, надійність, комфорт, динаміка -небо і земля!

Барін
21 июля 2020