debug 0507 header1
debug 0507 header2
AUTO.RIA
Купуємо безпечно. Які перевірки автотранспорту доступні зараз на AUTO.RIA Назад

Купуємо безпечно. Які перевірки автотранспорту доступні зараз на AUTO.RIA

Які послуги з перевірок авто доступні зараз, та що можна дізнатися за їх допомогою.

Купівля автомобіля має бути безпечною – цим правилом ми користуємося не перший рік, запроваджуючи нові, та розширюючи функціонал наявних способів перевірок автотранспорту. Тимчасово напад росії вніс свої корективи до цієї справи, однак раді повідомити, що більшість перевірок, які були доступними на початку року, вже доступні, а невдовзі буде повернено їх повний функціонал, і навіть очікується певне розширення.

Зокрема нещодавно відновлено отримання інформації з державного реєстру обтяжень рухомого майна (ДРОРМ), з якого можна дізнатися про те, чи часом немає обтяжень на продаж автомобіля, а якщо є – на який термін вони встановлені. Це допомагає покупцям пропустити «проблемні» автомобілі, а звертати увагу лише на ті, які продавці можуть продавати (відчужувати, якщо вживати офіційний термін), а покупці, відповідно, отримувати на них офіційне право власності.

Що можна купити зараз? Легкові авто ціною близько $6000

Також доступні перевірки за базами даних низки страхових компаній, за якими можна довідатися, чи авто не бувало у ДТП, або ж чи не було однією зі сторін у Європротоколі, та інформація з державного реєстру транспортних засобів Південної Кореї. Крім них користувачі AUTO.RIA мають можливість ознайомитися з історією більшості авто за VIN-кодом, та дізнатися про «аукціонне» минуле автівок зі США завдяки нашим партнерам з Bidfax. Цю інформацію, як і дані з ДРОРМ покупці отримують безплатно, вона доступна на сторінці кожної пропозиції про продаж, власник якої вказав VIN-код свого автомобіля.

Дістали черги на АЗС? Які електромобілі можна купити зараз, щоб не залежати від пального

Для тих, кому потрібно знати більше, на AUTO.RIA доступні розширені перевірки VIN+ та VIN MAX. Скориставшись котроюсь із них ви отримаєте масу інформації: історію експлуатації та обслуговування авто, його пробіг, попередні реєстрації в інших країнах (якщо такі були), страхові випадки, розгорнутий опис комплектації машини та чимало іншого. Погодьтесь, інформація з незалежних реєстрів важить значно більше, ніж усні запевнення деяких продавців про «небита-некрашена».

Перевірити авто за VIN+

Крім цих перевірок можна скористатись (переважно для авто з країн Америки) відомими звітами Carfax або AutoCheck. Зручність отримання їх саме на AUTO.RIA у тому, що замовник позбавлений будь-яких ризиків коли купує такий звіт, бо гарантовано його отримає. На відміну від деяких ресурсів у мережі, які пропонують за незначну суму нібито придбати той же Carfax, однак часто після введення банківських реквізитів платіжної картки покупець ризикує залишитися не лише без інформації про авто, а ще й без грошей на рахунку.

Замовити звіт Carfax

До речі, перевірити можна будь-який автомобіль, навіть якщо оголошення з ним ще не додано на AUTO.RIA – на сторінці з детальною інформацією про наші перевірки достатньо заповнити кілька полів, та зачекати на результат.

Авто з пробігом можна реєструвати у СЦ МВС!

Нагадаємо, що у сервісних центрах МВС вже можна перереєстровувати автомобілі з пробігом, тому безпосередньо перед укладанням договору купівлі-продажу обраний вами на AUTO.RIA транспортний засіб в СЦ буде ще раз перевірений експертною службою, а потім за реєстром МВС, після чого ви можете розраховуватися з продавцем та отримаєте право власності на щойно придбаний автомобіль. А разом з цим свідоцтво про реєстрацію та новенькі номерні знаки.

Вдалих та безпечних покупок!

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Каталог автосервисов Украины

Смотреть все →

Перевірено людьми