debug 0507 header1
debug 0507 header2
AUTO.RIA
Як AUTO.RIA перевіряє автомобілі? Назад

Як AUTO.RIA перевіряє автомобілі?

Мабуть, кожен продавець та покупець авто на AUTO.RIA щось чули про перевірки авто. Але не всі можуть розуміти, що саме перевіряється, як і навіщо. Давайте розбиратись.

Навіщо перевіряти автомобілі?

Недобросовісні продавці трапляються з тих пір, відколи існує сама торгівля. Коли ж торгівля проходить у інтернеті, де покупець не бачить на власні очі ні продавця, ні товар — ризики зростають кратно. Цьому сприяє й те, що продавець іноді сам може не знати всього про минуле автомобіля або ж про його актуальний технічний стан.

Дізнатись більше про авто можна єдиним способом — його перевіркою. Якісна та комплексна перевірка допоможе зняти всі питання:

  • Чи відповідає пробіг озвученому продавцем?
  • Чи все в порядку з минулим автомобіля: ДТП, страхові випадки тощо?
  • Чи не перебуває авто в розшуку, під арештом чи заставою?
  • Чи дійсно технічний стан авто такий, що відповідає його вартості?

Покупця хвилює все й навіть більше, адже достовірні дані про автомобіль це не тільки про гроші, а й, наприклад, про безпеку при експлуатації.

AUTO.RIA пропонує систему перевірок, з якими можна дізнатись максимум інформації про минуле будь-якого авто та його технічний стан тут і зараз.

Що можемо дізнатись онлайн за кілька годин?

Через одні перевірки авто проходить ще до публікації або ж одразу після неї. Проте деякі тривають весь період розміщення автомобіля. До цього процесу ми залучаємо державні органи та інших авторитетних і перевірених партнерів.

Майже вся ця інформація може бути доступною за умови, що продавець вказав VIN-код та не приховує держ. номер. Тоді AUTO.RIA звіряє відповідність  VIN-коду з держ. номером та перевіряє інформацію, що відповідає даному VINу в усіх доступних офіційних джерелах.

Після кожної перевірки її результати відображаються на сторінці автомобіля. А всі авто, що мають хоча б одну пройдену перевірку мають позначку “Перевірений VIN-код”. Такі пропозиції знаходяться вище в пошуку, що допомагає покупцям мінімізувати ризики вже на етапі перегляду, коли неперевірені авто просто не потрапляють в поле зору. 

Якщо ж наявної інформації недостатньо, щоб прийняти рішення для купівлі — її завжди можна доповнити даними з розширених перевірок VIN-коду. Достатньо детальними є перевірки VIN+ та максимально розширена VIN MAX, до якої входить все те ж, що й до VIN+, а також ремонти на дилерських СТО. Якщо ж авто пригнане з США чи Канади, тоді незамінними стануть перевірки CARFAX/AutoCheck.

Всі перевірки VIN-коду проводяться онлайн і максимально оперативно. В робочий день покупець може отримати звіт вже через кілька хвилин після замовлення послуги. 

Таким чином можна заощадити час та кошти на виїзд для огляду авто, що особливо актуально, якщо воно знаходиться в іншому місті. Між іншим, навіть огляд не завжди допоможе з’ясувати чи дійсно авто не має в минулому, наприклад, ДТП, й наскільки чесний пробіг на одометрі. 

Знайти авто для перевірки

Детальніше про перевірку

А для яких перевірок нам потрібне авто?

Що ж стосується актуального технічного стану, то цю інформацію, як і будь-яку іншу на AUTO.RIA, покупець теж може дізнатись, не виходячи з дому. 

У AUTO.RIA є домовленості з партнерською мережею СТО по всій Україні й кожна з цих станцій відповідає високим вимогам сервісу та цінує свою репутацію. Замовляючи перевірку на будь-якій партнерській СТО, покупець може бути впевненим у неупередженості, високій якості й достатньо деталізованому звіті. 

І знову все просто: ми домовляємось із продавцем про зручний час, а ви отримуєте звіт на свій e-mail одразу як він буде готовий. 

Знайти авто для перевірки

Дізнатись більше про перевірку

Отже, кожен покупець на AUTO.RIA може не виходячи з дому отримати якщо не всю то майже всі важливі дані про автомобіль, яким він зацікавився. А достовірна інформація гарантовано допоможе як знизити ціну, зовсім відмовитись від купівлі, або ж, нарешті, купити те саме омріяне авто без жодних ризиків та прихованих сюрпризів і просто насолоджуватись. 

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Комментарии (10)

Добавить комментарий к статье
Алла Харків'янка | 15:56, 07 февр. 2023

Дякую,розповіли докладно

Віталій | 16:13, 07 февр. 2023

Добру справу робите, але чому в мене не відображається страховка на авто?

Валентин Панченко | 19:23, 07 февр. 2023

Дякую ! Успіхів вам та вашому бізнесу.

Виктор | 22:36, 07 февр. 2023

Это все очень хорошо, но не помешало бы ввести наказание для нечистоплотных продавцов в виде пожизненного бана. Тогда многие бы призадумались, раз уж наша фемида пока не озаботилась привлечением мошенников к ответу. И еще хорошо бы озвучить цену на разные виды проверок, чтобы потом не было сюрпризов.

Іван | 22:59, 20 февр. 2023

а як Ви перевіряєте на ДТП, якщо я приїзжаю до авто, роблю фото пошкоджень , надсилаю Вам, а Ваш кіберінспектор пише: не підтверджено????

Артур | 00:01, 14 мая 2023

Не погоджуюсь При операції заміні нормерних знаків авторіа показує що вже 2 власника, хоча один з салону, просто була операція по мрео

Сергей | 17:46, 16 мая 2023

стаття хороша , тільки розходиться з ділом . Двічі повідомляв про скручений пробіг по 1 авто - реакція - 0

Валентин Панченко | 09:21, 20 мая 2023

Можете якось аргументувати як ви перевіряєте авто якщо продавець купував у першого власника, а ви пишите п'ять власників? Це нечесна гра чи неякісна робота?

Сергій | 18:57, 21 мая 2023

Що це за такі перевірки, якщо я перевіряю авто, а воно бите, даю інформацію вам, а ви відповідаєте "не підтверджено"!!?? Ви що на пріколі??? Розберіться там у себе спочатку...

Гость | 10:55, 23 мая 2023

Я свою машину провіряв пробіг був реальний закинув на авторіа а в їхній перевірці пише що пробіг скручений кому вірити

Добавить комментарий к статье Читать все комментарии (10)

Каталог автосервисов Украины

Смотреть все →

Перевірено людьми