debug 0507 header1
debug 0507 header2
AUTO.RIA
Оновлена «Соната»: є перші фото! Як вам таке? Назад

Оновлена «Соната»: є перші фото! Як вам таке?

На світовому ринку седани теж здають позиції кросоверам, хоч і не так масово, як в Україні. Однак деякі бренди не зупиняються!

Неабиякий успіх «космічного» мінівена Staria, надихнув корейських дизайнерів на радикальне оновлення стилістики всього модельного ряду. Варто нагадати, що протягом тривалого часу в Сеулі висловлювали намір надати власну оригінальну зовнішність буквально кожному новому автомобілю групи, однак зараз цю ідею повною мірою реалізують лише у КІА, тим часом як марка Hyundai, вочевидь, знайшла власну «золоту жилу».

Найбільший електричний кросовер Kia пішов «у серію»! Як вам таке?

На цей час нову фірмову стилістику під назвою «Безшовний горизонт» отримали вже принаймні чотири моделі: Hyundai Kona другої генерації, оновлені Elantra та Accent (Verna) і флагманський Grandeur, а відсьогодні її носієм стане ще й седан Sonata, який щойно пройшов через процедуру фейсліфту. Варто віддати належне корейцям: попри очевидне захоплення автомобільної спільноти кросоверами вони не поспішають зменшувати кількість власних седанів, хоча об’єктивний тиск, без сумніву, існує. Днями його жертвою стала навіть Camry: Toyota проголосила, що зупинить продаж седана в Японії.

Та повернімось до нової «Сонати»: внаслідок рестайлінгу седан отримав характерний «світловий меч» на всю ширину передньої частини та геометричну світлотехніку, втоплену обабіч здоровенної решітки радіатора.

Тест-драйв Hyundai Staria: личный космос

Задні ж ліхтарі, які досі невигідно нагадували стиль нижчого за класом Honda Civic, відтепер матимуть оригінальний «світловий підпис» у формі літери Н — з «топірцями» світлодіодних габаритних вогнів у плафонах і активною перемичкою під спойлером на кришці багажного відсіку.

Певні стилістичні відмінності матиме версія Sonata N Line, яка вирізнятиметься іншою формою граток на решітці радіатора, чорним начинням головної світлотехніки та масивним чорним дефлектором під заднім бампером з двома здвоєними «димарями». Втім, навряд чи агресивний вигляд випускної системи свідчитиме про більшу потужність: лінійка N Line — історія виключно про стиль. Хай там як, жодних офіційних даних про силові агрегати оновленої моделі виробник поки не оприлюднив.

Дивна річ, але в інтер’єрі оновленої «Сонати» спільних рис з мінівеном Staria не буде: як в електричних Ioniq 5 та Ioniq 6 передню панель прикрашатиме моноблок із двох 12,3-дюймових дисплеїв щитка приладів та інформаційно-розважальної системи. Втім, на відміну від побратимів, у Sonata цей екран матиме вигнуту форму, тож нагадуватиме, скоріше, кокпіти нових седанів BMW (наприклад, 7 серії або електричного i7).

12 альтернатив седану VW Passat: що є на AUTO.RIA?

Можна припустити, що у такому вигляді оновлений Hyundai Sonata міг би привернути неабияку увагу українських прихильників седанів класу D. Однак в «українській» лінійці Hyundai ця модель вже тривалий час не представлена, що відкриває певні перспективи для її нечисленних конкурентів.

Отзывы о Hyundai Sonata

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Комментарии (2)

Добавить комментарий к статье
Сергей | 13:56, 27 мар. 2023

Таке нормальне , но быстро надоест

Ім'я не вказано | 20:25, 27 мар. 2023

Дизайнер по ходу с Вольво

Каталог автосервисов Украины

Смотреть все →

Перевірено людьми