debug 0507 header1
debug 0507 header2
AUTO.RIA
Дилери Peugeot, Citroen, Opel та DS відновили пільгове кредитування Назад

Дилери Peugeot, Citroen, Opel та DS відновили пільгове кредитування

Придбати автомобілі брендів, підпорядкованих в Україні концерну Stellantis, тепер можна в кредит без відсотків на два роки.

Український імпортер концерну Stellantis повідомив про відновлення власної кредитної програми, розробленої для клієнтів, що планують придбати новий автомобіль. Наразі спеціальні умови пропонують в офіційних автосалонах Peugeot, Citroen, Opel та DS.

Тест-драйв Peugeot 2008: Требую повторения банкета!

Клієнти можуть придбати нове авто зі ставкою 0,01% річних на 2 роки, однак лише за умови внесення 60% вартості автомобіля як першого внеску. При необхідності термін кредитування можна збільшити до 5 або 7 років. На українських вебсайтах брендів Stellantis можна знайти детальну інструкцію та розрахувати кредит на авто, що вас цікавить.

Доступні та в кредит під 0,01%. Що є на AUTO.RIA?

До слова, в нашому каталозі нових авто також можна знайти чимало пропозицій пільгового кредитування купівлі авто під суто символічні відсотки річних. Причому, на AUTO.RIA можна не обмежувати себе якимось конкретним брендом та ознайомитися з усіма умовами та пропозиціями буквально на одній сторінці.

Отзывы о Peugeot 2008

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Каталог автосервисов Украины

Смотреть все →

Перевірено людьми