debug 0507 header1
debug 0507 header2
AUTO.RIA
З паркінгу аеропорту «Бориспіль» просять забрати автомобілі. Без оплати! Назад

З паркінгу аеропорту «Бориспіль» просять забрати автомобілі. Без оплати!

Наразі там стоїть чимало легковиків, які були запарковані власниками ще до початку війни.

Адміністрація Міжнародного аеропорту «Бориспіль» звернулася до власників машин, припаркованих на багаторівневому паркінгу та інших майданчиках, із пропозицією забрати власні автомобілі. Наразі це можна зробити як особисто, так і доручивши вивіз авто рідним або довіреній особі.

Рух магістралями на Київщині: що робить «Укравтодор»?

Для того, щоб забрати машину, треба пред'явити посвідчення особи та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорт) на блокпості, розташованому на в'їзді до аеропорту. До уваги братимуть як оригінал документу, так і його електронну версію в додатку Дія. Сплачувати послугу паркування при поверненні машини не доведеться.

Варто зазначити, ситуацію ускладнює те, що чимало власників авто досі знаходиться за межами України чи принаймні столичного регіону. Тим часом функція передачі права на управління довіреній особі в електронному кабінеті досі не працює. Однак, як свідчать дописувачі на офіційній Facebook-сторінці МА «Бориспіль», забрати авто довіреній особі вдавалося навіть якщо власник пред'являв техпаспорт і особисті документи через відеозв'язок. Ця процедура фіксується на відео, щоб уникнути подальших непорозумінь.

Ринок впав, але вижив. Скільки нових авто продали в Україні у березні?

До того ж за даними Державної прикордонної служби громадяни починають активно повертатися до України. В середньому щодоби через західні кордони в'їжджають від 20 до 40 тисяч українців, тож загалом повернувся майже мільйон людей. Серед них напевно є й ті, хто відправився у відпустку чи відрядження з «Борисполя» до 24 лютого.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Каталог автосервисов Украины

Смотреть все →

Перевірено людьми