Оформление новых и б/у авто
во время карантина

AUTO.RIA

Перший Етап United Timeattack Series На правах рекламы

Перший Етап United Timeattack Series Другие новости
Ми вже знаємо, що останнім часом у вашому житті більше ніж достатньо драйву та адреналіну, враховуючи обставини. Але без нас ніяк!

На 2-3 травня 2020 року при підтримці AUTO.RIA запланований 1 етап автоперегонів UNITED TIMEATTACK SERIES  у місті Кам’янське і поки що все йде за планом. 

Більшість глядачів після зимового сезону, з радістю приходять, поспілкуватися пілотами, зробити фото в гоночній машині, відчути дух здорових змагань та атмосферу, яку можуть створити лише професійні автолюбителі. І кожного року ця статистика прихильників росте.

Організатори Андрій Приходько і команда завжди стараються, щоб дарувати Вам лише позитивні емоції та перш за все дбають про Вашу безпеку і, звичайно ж, захід проходитиме під егідою Автомобільної Федерації України. 

А тепер про важливе: «Як все сплановано?»

2 травня на площі Калнишевського відбудеться презентація пілотів та спортивних авто. 

3 травня на трасі DniproKart проведуть перегони в дисципліні TIME ATTACK. Де збереться більше 60 пілотів з усієї України і покажуть клас.

І ще один важливий момент. Ми знаємо, що багато хто з нетерпінням чекає на автоперегони, але останнім часом життя вносить свої корективи, і ми хочемо заздалегідь попередити, що дата може дещо зміститися залежно від обставин у країні та подальших рішень уряду щодо карантину. 

Тому слідкуйте за новинами, мийте руки з милом, дотримуйтесь запобіжних заходів, щоб 3 травня бути на DniproKart і насолоджуватися автоперегонами. Бажаємо Вам 36,6!

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
×
Вам нравится эта страница?
Отмена
Спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

ТОП Б/у авто

Країна AUTO.RIA