AUTO.RIA
Третій  етап Чемпіонату України з  хобі-картингу 2019 відбувся у Черкасах Назад

Третій етап Чемпіонату України з хобі-картингу 2019 відбувся у Черкасах На правах рекламы

В минулі вихідні, за традиційної підтримки AUTO.RIA та партнерства ElitGroup Ukraine в Черкасах відбувся третій етап Чемпіонату України з хобі-картингу 2019.

Черкаси зібрали майже півсотні (49) учасників із різних регіонів: Чернігова, Вінниці, Києва, Харкова, Дніпра, Одеси та Черкас. На початку змагань було побоювання, що складна швидкісна траса не дасть можливості багато боротися і створювати "чисті" обгони. Але на практиці виявилося, що абсолютно у кожному заїзді було дуже багато напруженої та видовищної боротьби, адже здаватися ніхто із учасників не збирався.

Поул позицію на кваліфікації зміг здобути Бурім Сергій, досвідчений представник Pioner (Харків), який єдиний із усіх учасників показав час у 38 сек. Також в найсильнішу групу напряму потрапили зовсім юний Чорний Кирило, Наумов (обидва IngulKart Київ), Яцюк (Pioner), Василевський (Картодром Чернігів), Ядренцов, Снігур О.(обидва Черкаси).

Картинг

А от лідери після перших двох етапів Швец, Богайчук та Гарбар через невдалу кваліфікацію потрапили в другу та третю групу, тим самим вже не змогли впевнено позмагатися за подіум черкаського етапу, але в цілому внесли величезну інтригу у загальне турнірне становище.

Загалом черкаський етап став справжнім випробуванням для всіх учасників, особливо якщо брати до уваги, що у цьому сезоні немає явних аутсайдерів та фаворитів, конкуренція наразі особливо висока!

Картинг

У фіналі їхало 7 осіб з наступною розстановкою:

Бурім - 144

Ядренцов - 143

Василевський - 140

Колеснік - 133

Богайчук - 132

Наумов - 130

Снігур В. - 130

Фінальний заїзд видався не дуже видовищний у плані боротьби, але із дуже гарним темпом та манерою їзди зі сторони учасників.

Підсумкова статистика етапу:

Особистий залік:

Бурім - 1, Василевський -2, Ядренцов - 3

Кращий час кола на етапі: Василевський Олександр 38,704 сек/коло

Командний залік: 

Черкаси - 1, Інгул - 2, Харків - 3

Залік Junior:

Снігур В. - 1, Чорний К. - 2, Черніков - 3

Залік Girls:

Лемко - 1, Бугай - 2, Серіченко - 3

Залік Oversize (багато вагові?):

Мороз -1, Боженков - 2, Макаріхін - 3

Сезон 2019 Чемпіонату України з хобі картингу підходить до свого екватору, і вже наступної суботи (20.07) в м. Кам'янске відбудеться четверта гонка цієї серії. А дуже щільне положення пілотів в турнірній таблиці перед наступним етапом доводить той факт, що боротьба за подіум буде насиченою та цікавою.
 

Організатори дякують партнерам чемпіонату за підтримку та надані подарунки переможцям, а саме:

Компанія AUTO.RIA
Магазин автозапчастин Inter Cars - Чернігівська Філія
Краще таксі в місті RED TAXI 5577 - Чернигов
Фотозвіти вашого свята - Raskachaem_Chernigov
Radio ROKS
Мережа фітнес-центрів "X-Line sport" , а також Andrey Mimansa!

Нагадуємо, що прийняти участь в цьому чемпіонаті можуть всі бажаючі, а тому всіх, хто відчуває в собі гонщика і бажає випустити його назовні ?, запрошуємо на 4й етап Чемпіонату України з хобі-картингу серед аматорів, який відбудеться 20го липня в місті Кам’янське на картинговому треку міжнародного рівня DniproKart , тел.. для довідок (067) 511-62-06

Результати етапу та повна турнірна таблиця за всі етапи тут: http://www.kartodrom.com.ua/rezultaty-sorevnovanij/

Фотозвіт  тут: https://kartodrom.com.ua/gallery

Регламент Чемпіонату тут: http://www.kartodrom.com.ua/reglament/

Відносно всіх питань стосовно чемпіонату і взагалі картингу звертайтеся за телефоном  (063) 994-99-69, Петренко Олександр.

www.kartodrom.com.ua

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

16 видів перевірок