UNITEDTIMEATTACKSERIES – 2 етап зовсім скоро! На правах рекламы

UNITEDTIMEATTACKSERIES – 2 етап зовсім скоро! Другие новости
Другого червня о 12:00 стартує 2 етап автоперегонів – UNITED TIMEATTACK SERIES на LtavaRing, який відбудеться при підтримці AUTO.RIA, та в якому пілоти продемонструють неймовірно швидкість, та максимально ефективний тайм-менеджмент за кермом.

Цього разу грандіозний проект, який стартував в Україні 5 травня, продовжиться у місті Полтаві, та планує назбирати пілотів і вболівальників з різних міст країни. Де оберуть наступну серію переможців у 6-ти різних класах, залежно від характеристик автомобіля. Картодром «Лтава», до певної міри є батьківщиною дисципліни TimeAttack, адже 7 років тому, саме тут почали проводити перші змагання,які під керівництвом організатора Андрія ПРИХОДЬКО, та під егідою Автомобільної Федерації України виросли у масштабні серії в декілька етапів в різних містах України. Полтава завжди характеризувалася зручністю конфігурації траси та вдалим географічним розташуванням.

У переддень этапу організатори запланували дещо особливе, а саме, будуть проводитися змагання з тюнінгу та автозвукуо 12:00 на картодромі Лтава. Це неповторне видовище і враження від такої сили звуку, при якій здається що ще трішки, і на паркінгу почнеться землетрус. В цій локації панує невимовно яскрава та потужна атмосфера. І звичайно ж любителі соцмереж, особливо Instagram, зможуть зробити крутий знімок, чи навіть відео для своїх сторінок, тому що це дійсно видовищно.

Також ввечері, 1 червня о 19:00, на Театральній площі відбудеться презентація спортивних автомобілів та представлення пілотів. Кожен матиме можливість ближче познайомитися з улюбленими авто, та поспілкуватися з їх власниками. Цього разу представлено рекордну кількість заявок на етап - 80 пілотів. І паралельно 2 червня відбудеться серія Carrera Time Attack для власників автомобілів Porsche, на якій братимуть участь 14 учасників.

Цього разу дійсно заплановано багато цікавих фішок. Тому щиро запрошуємо на другий етап UNITED TIMEATTACK SERIES з Вас гарний настрій, а з нас якісний драйв!=) До зустрічі 02.06.2019 місто Полтава, вулиця Комарова 1.

Представникам ЗМІ традиційно необхідно пройти онлайн акредитацію за посиланням:http://ltavaring.com/akkreditatsiya/?fbclid=IwAR0klil--WsyEMNyy239xoULc01CdEpggwiUtO757tTSykxmjbe-jtTSFRk

Подпишитесь на рассылку

Первыми получайте новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
Крутяк? Новый пикап Skoda назвали… Mountiaq Крутяк? Новый пикап Skoda назвали… Mountiaq
Следующий материал
«Я следующий». Кроссовер BMW iNEXT получит 800 л.с. и огромный изогнутый дисплей «Я следующий». Кроссовер BMW iNEXT получит 800 л.с. и огромный изогнутый дисплей
×
?
Оцените страницу

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

ТОП Б/у авто

16 видів перевірок