AUTO.RIA
Міжнародний фестиваль ретро автомобілів «Леополіс Гран Прі» Назад

Міжнародний фестиваль ретро автомобілів «Леополіс Гран Прі» На правах рекламы

31 травня - 2 червня 2019 року при підтримці AUTO.RIA відбудеться фестиваль ретро автомобілів «Leopolis Grand Prix».

Вже історична для нашого міста подія, фестиваль ретро автомобілів Leopolis Grand prix відбудеться 31 травня - 2 червня 2019 року. На дев’ятий фестиваль організатор (Громадська організація “ЗАЗ-Козак”) розширює свої межі та впроваджує новий формат - зону сучасних авто. На стадіоні “Юність” автодилери покажуть новинки у світі автомобілів. Одночасно у парку Культури гості зможуть ознайомитись з історією автопрому. Вже традиційно парк культури імені Б.Хмельницького перетвориться в окреме ретро-місто. Будуть створені вулиці Англійська, Німецька, Українська, Радянська, Французька, Американська, Італійська, Польська, Байкерська, Скандинавська. На кожній із цих вулиць будуть розташовані автомобілі виробників цих країн, кухня народів світу і все це супроводжуватиметься чудовою музикою від львівських музичних гуртів Leon Brass, В ультралюстрах, Midnight Colours, DYHAY band, ASTORY band, Джеки, Ретровай, Verba, DJ Volter Gared, перший клубний акордеон Roman Khort та DJ Clio.

Цього року усю комунікацію організатор будує навколо учасників. На сторінках у соціальних мережах місяць до події прихильники фестивалю мають можливість знайомитись із командою ГО “ЗАЗ-козак”, яка власне і є головним ініціатором проведення події. Усе почалось 8 вересня 1930 року, коли вулицями Львова стартували перші кільцеві перегони, які через характерну форму траси (трикутник зі зрізаними кутами) отримали назву «Львівський трикутник». Історична траса "Львівський трикутник" 1930-х років була на рівні із "Гран Прі Монако" і вважається передісторією до “Формули-1”. Змагання Леополіс Гран Прі офіційно є ІІ Етапом Кубку України для історичних транспортних засобів.

Фестиваль вже давним-давно вийшов за межі України. Цього року фестиваль відвідають учасники з Польщі, Литви, Естонії, Німеччини, Словаччини, Угорщини, Білорусі, Італії та вперше - з Нідерландів! Загалом на Фестивалі будуть представники з більш ніж 50 автоклубів України та Європи! Також організатори потурбувалися про активності для дітей - в перший день фестивалю на головній сцені виступатимуть юні таланти з класу естрадно - вокального співу Львівської музичної школи №2, а в другий день розважати та повчати дітей різноманітними квестами буде школа усного рахунку Соробан. Також спеціально буде облаштована дитяча зона і відновлені перегони на дитячих педальних автомобілях «Формула 001» (у 1930-их роках саме такі перегони відкривали Гран Прі Львова).

У зв’язку з проведенням змагань, 2 червня будуть ускладнення в русі приватного транспорту та зміни в русі громадського транспорту з 9.00 до 17.00 вулицями «Львівського трикутника» (вул.Вітовського - вул.Стрийська - вул.Героїв Майдану).

Приєднуйтесь, адже ми вирушаємо ВПЕРЕД У МИНУЛЕ!

Історія: https://www.youtube.com/watch?v=ciA6HAG06qE

Cучасне: https://www.youtube.com/watch?v=zcNHMe503r0

Актуальне: https://www.facebook.com/LeopolisGrandPrix/

Акредитаційна форма для журналістів: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdDG_u3Mb0KsljGyh1CnXGem5W3O7i-nMY5-xyy6rnhuTWODA/viewform

Вартість квитків:

  • п’ятниця (31 травня) - 70 грн.
  • субота (1 червня) - 100 грн.
  • неділя (2 червня) - 100 грн.
  • абонемент на 3 дні - 200 грн.
  • *дітям до 1.40 м вхід безкоштовний

Додаткова інформація: +38 (093) 20 32 955

Кулинич Дарія, координатор проекту

Leopolis.grand.prix.info@gmail.com

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми