AUTO.RIA
5 етапів нового проекту у світі автоперегонів! UNITED TIME ATTACK SERIES Назад

5 етапів нового проекту у світі автоперегонів! UNITED TIME ATTACK SERIES

Дисципліна TIME ATTACK стрімко набирає обертів в Україні.

5 травня о 12:00 стартує новий проект з автоперегонів, змагання на час та швидкість - UNITED TIME ATTACK SERIES, який відбудеться при підтримці AUTO.RIA. Це свіжий, більш цікавий формат для фанатів автомобільного спорту, який не обмежуватиметься рамками одного міста.

Змагання з названої дисципліни, суть якої полягає в подоланні кільцевої траси за найкоротший проміжок часу, завжди збирали на трасі та трибунах мешканців з різних міст України. Проте цього разу буде більше самих локацій, тому пілотам доведеться кожного етапу пристосовуватися до нових умов, нових поворотів, перешкод та непередбачуваних ситуацій. А високий рівень організації та масштабність змагань допоможе повністю розкрити можливості машин і спортсменів, сприятиме розвитку автомобільного спорту в Україні, що у свою чергу пропагандує відповідальність під час дорожнього руху й підвищує рівень культури на дорогах нашої держави.

Директор проекту – Андрій Приходько, визнаний організатор подібних змагань, які проходять під егідою Автомобільної Федерації України.

Сезон складатиметься з 5 етапів на двох трасах: у місті Кам’янське на відносно новій Dnipro Kart (Дніпрбудівська, 67), котра стала доступною з минулого року, та у Полтаві на звичному картодромі «Лтава».

Кожне змагання планується як особливе і неповторне видовище. В кожне вкладається душа організаторів, а пілоти та механіки, неупинно готуються, щоб показати найвищий рівень майстерності. Та кращий час кола...

Усі фішки проекту звичайно ж тримаються у секреті, проте трохи відкриємо завісу з приводу другого етапу, який відбудеться на LtavaRing (вул. Комарова, 1). А саме, паралельно з TIME ATTACK, будуть проводитися змагання з тюнінгу та автозвуку. Кожного разу це вражаюче неповторне видовище збирає надпотужних та гучних монстрів на парковці, від звучання яких дрижить навіть земля – це треба бачити на власні очі!

Щиро запрошуємо усіх на перший етап UNITED TIME ATTACK SERIES! Подивимося які нові випробування чекають на організаторів, пілотів та механіків – приходьте усією родиною та вболівайте!

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

16 видів перевірок