AUTO.RIA
Українські картингісти на змаганнях в Італії та Іспанії Назад

Українські картингісти на змаганнях в Італії та Іспанії На правах рекламы

Уже скоро стартують етапи Чемпіонату України по картингу, що проходять при підтримці AUTO.RIA, а поки, ділимось успіхами юних картингістів на змаганнях в Європі.

Завершились перші змагання Італійської серії WSK в 2019 році, в яких приймали участь два українця - Едгар Анпілогов та Олександр Бондарев. З 82-х учасників класу MINI, українці вдвох вдало пройшли відбіркові хіти і зайняли 33-тє та 34-те місця, і з кожним наступним хітом покращували свої результати. Так, 1-й хіт Бондарев завершив на 18-му місці, а в 5-му він фінішує вже 5-м. В субботу на пілотів чекали дві напівфінальні гонки та два Фінали - головний і фінал B. Едгар Анпілогов в напівфіналі займає 18-ту позицію і, таким чином, потрапляє у фінал B, хоча від головного фіналу його відділяла лише одна позиція.

картинг

У Олександра навіфінал не задається через дуже жорстку боротьбу між пілотами за потрапляння у Фінал. У першому ж повороті відбулось зіткнення і Олександр вилітає на 28-му позицію, але він продовжує боротьбу, відвойовуючи позицію за позицією. І ось він вже 21-й. До Фінала залишається 4 позиції і 2 кола. І тут ще одне зіткнення і у машини ламається зірочка і злітає ланцюг. На цьому гонка для Олександра, нажаль, закінчилася. Тут необхідно додати, що Олександру лише 9 років, і він на рік-два молодший за всіх інших пілотів, що стали суперниками для нього в новому, більш дорослому, класі MINI. У фіналі B, Едгар стартуючи з першої позиції втримує за собою лідерство і фінішує першим! Браво!

картинг

Ще один український пілот відзначився цими вихідними. Це 7-ми річний Лука Федоренко, який змагався в першій для себе гонці в новому сезоні на картодромі "Kartódromo Lucas Guerrero" в Іспанськомі місті Chiva. Тут відбулися змагання "Hivern Karting", що вже п'ятий рік поспіль організовуються Автомобільною Федерацією Валенсії, і які, за велику кількість пілотів, що вони збирають, можуть бути охарактеризованими як гучний спортивний успіх змагань. В новому класі "Alevín" Лука Федоренко пройшов першу гонку з новою для себе командою Kart Republic Spain, закінчив на 8-му місці з хорошим досвідом на майбутнє.

Дякуємо пілотам за яскраву боротьбу та бажаємо подальшого професійного зростання, за яким неодмінно прийдуть ще більші досягнення! Тільки вперед!

Фото: Arnau Viñals, Kart Republic Spain, WSK Promotion

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми