debug 0507 header1
debug 0507 header2
AUTO.RIA
Заява мережі АЗК «WOG» щодо дискредитаційної кампанії, розпочатої проти неї Назад

Заява мережі АЗК «WOG» щодо дискредитаційної кампанії, розпочатої проти неї На правах рекламы

Керівництво мережі АЗК «WOG», провідного оператора нафтового ринку, вимушено констатувати той факт, що проти «WOG» розпочато масштабну інформаційну дискредитаційну кампанію.

У зв’язку з цим, ми звертаємо увагу ЗМІ та громадськості на такі дії наших конкурентів, а також попереджаємо усіх наших клієнтів та партнерів про замовний характер відповідної інформаційної атаки. Станом на сьогодні, нам достеменно відомо про те, що низка рекламних агенцій в інтересах одного з наших конкурентів намагається заключити з окремими ЗМІ, у тому числі і телевізійними каналами, угоди щодо поширення неправдивої та негативної інформації стовно якості нашої продукції, а також щодо начебто неконкурентної роботи мережі АЗК «WOG». Ми з прикрістю вимушені констатувати, що деякі ЗМІ вже погодилися на виконання замовлення «чорного піару» проти нас.

У зв’язку з цим, інформуємо, що оператор нафтового ринку «WOG» має намір у судовому порядку захищати ділову репутацію компанії та домагатиметься спростування неправди. Разом з тим, наголошуємо, що нам достеменно відомий замовник кампанії «чорного піару» проти АЗК «WOG». Тому, ми закликаємо усіх операторів ринку до ведення політики виключно чесної бізнес-конкуренції, також вимагаємо від опонентів не вдаватися до брудних технологій інформаційного маніпулювання. Для наших клієнтів і партнерів, підкреслюємо, що як і завжди, мережа АЗК WOG гарантує високу якість своїх послуг та товарів, що підтверджується низкою незалежних експертиз якості нашого пального. Також наголошуємо, що компанія WOG веде виключно прозору фінансово-економічну діяльність, зокрема, у сфері сплати податків та акцизів, що також підтверджується системними перевірками фіскальних органів України.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Комментарии (2)

Добавить комментарий к статье
Гость | 11:14, 08 мар. 2016

Гость | 11:18, 08 мар. 2016

Я являюсь владельцем автомобиля с чуствительной топливной системой. Так вот раньше заправлялся на WOG, а теперь и близко не подезжаю. Качество бензина по пятибальной шкале - 2. Для поднятия имиджа необходимо только одно, это качественное топливо! А все остальное уже потом. Не о том думаете.

Каталог автосервисов Украины

Смотреть все →

Перевірено людьми