debug 0507 header1
debug 0507 header2
AUTO.RIA
Це буде Golf, чи тільки Polo? Німці показали прототип електричного хетчбека Назад

Це буде Golf, чи тільки Polo? Німці показали прототип електричного хетчбека

Повністю новий електричний Volkswagen із запасом ходу до 450 км, потужністю до 226 к.с. і початковою ціною близько 25 000 євро? Дайте два!

Історії про початок розробки легковиків з напрочуд низькою ціною нам добре відомі: найсвіжіший приклад — проєкт «нової європейської машини за 5 тисяч євро», який врешті перетворився на Dacia Logan, дорожчий «у серії» щонайменше наполовину. Втім, навіть із таким цінником румунські авто, також відомі у нас під маркою Renault, мали неабияку популярність протягом тривалого часу. А тепер цим шляхом пішов і німецький виробник «народних автомобілів».

Найдоступніші нові електромобілі: що є на AUTO.RIA?

15 березня Volkswagen офіційно презентував прототип найменшого і найдоступнішого електричного хетчбека. Німці вже неодноразово говорили про намір зупинки виробництва мініатюрного e-UP у 2025 році на користь розробки більшого та потужнішого компактного електромобіля — і, схоже, готові довести, що ця обіцянка не була «цяцянкою».

Варто відзначити, що новий Volkswagen ID. 2All має статус прототипа серійного автомобіля, однак проєкт вже доволі фундаментально опрацьований і має усі риси німецького компактного хетчбека нової електричної ери. Концептуальною є хіба що назва: хоч «2All» доволі багатозначно перекладається з англійської як «Для усіх», серійне авто вочевидь матиме іншу назву. І не можна виключати, що вона буде дуже добре знайомою автомобільній спільноті: наприклад, ID. Golf.

Автомобіль тижня: оновлений Volkswagen ID.3

Уважні автомобілісти можуть нам закинути, що сучасний Golf – автомобіль величенький (завдовжки 4285 мм), тим часом як електричний ID. 2All, вочевидь, має скромніші габарити, тож навряд чи зможе претендувати на рівень, вищий за Polo. Це й справді так: довжина концепту Volkswagen ID.2all становить 4050 мм, ширина — 1812 мм, висота — 1530 мм, а колісна база — 2600 мм, хоча його колеса мають розмір у 20 дюймів. Однак варто згадати, що перші 18 років свого існування Golf не мав і 4 метрів завдовжки, а перетнув цю межу лише у третій генерації (1992 рік, 4020 мм).

До того ж використання оновленої платформи MEB Entry дозволило розробникам дуже ефективно використати простір між і над осями: на презентації представники компанії стверджували, що розміром пасажирського відсіку ID. 2All не поступається «Гольфу»! Досягти цієї мети дозволив іще один нюанс платформи Entry: вона робить можливим використання одного компактного електродвигуна на передній осі. Тож на відміну від старших представників родини (Volkswagen ID. 3, ID. 4 та ID. 6), які у базовому виконанні мають задній привод, новий хетчбек буде передньоприводним.

Скільки гривень за електричний Hyundai Ioniq 6?

Втім, кволим його аж ніяк не назвеш: з огляду на передсерійний статус новинки, німці поки не розголошували її технічних параметрів, однак натякнули, що у топовому варіанті хетчбек матиме двигун потужністю 226 к.с. (166 кВт) і батарею, яка забезпечить йому автономність на одному заряді в межах 450 км. Непогано!

Цікаво, що ім’я Polo на презентації таки згадували, але виключно в контексті анонсу вартості електричної новинки. За словами гендиректора підрозділу Volkswagen Passenger Cars Томаса Шефера, «Volkswagen представить серійну версію ID. 2All для європейського ринку у 2025 році. Мета — початкова ціна, нижча за 25 000 євро».

Нові електромобілі Volkswagen: що є на AUTO.RIA?
Предложение о продаже

Нагадаємо, що бензиновий Polo коштує у Німеччині щонайменше 20 830 євро, тим часом як Golf там дорожчий на 10 тисяч, а стартова ціна 4,26-метрового електричного ID. 3, побудованого на німецькому заводі у Цвікау, становить майже 44 тисячі. Тож навіть якщо запланована вартість серійного ID. 2All врешті зросте принаймні на чверть, він усе одно буде вельми спокусливою пропозицією. Байдуже під якою назвою.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Комментарии (2)

Добавить комментарий к статье
Сергей | 16:08, 16 мар. 2023

Це будэ поло по цене гольфа )))

Сергей | 16:17, 16 мар. 2023

20830 евро плюс 25% 5207 евро , это будет 26037 € умножаем на 1.07 , получаем 27860 баксов , так какой смысл в этой лушпайке , если в Китае начали продавать Toyota bz3 , в размере чуть меньше Camry по цене от 27000 $ ???? Цена этой лушпайки максимум 20ка баксов , и то со 100% прибылью для заваода

Каталог автосервисов Украины

Смотреть все →

Перевірено людьми