debug 0507 header1
debug 0507 header2
AUTO.RIA
Не кожен новий електромобіль проїде й половину заявленого пробігу Назад

Не кожен новий електромобіль проїде й половину заявленого пробігу

Журналісти провели порівняльне випробування, внаслідок якого новий електричний кросовер Toyota bZ4X став об'єктом вже другого серйозного скандалу.

Інформацією, про те що реальний запас ходу електромобілів відрізняється від того, що заявляють автовиробники, навряд чи кого здивуєш, та наскільки можуть відрізнятись одні цифри від інших? Як показало випробування наших данських колег, іноді в реальних умовах ви можете отримати приблизно удвічі менше кілометрів, ніж обіцяно в рекламних брошурах.

Рейтинг нових електромобілів, які купували в Україні у вересні

Найгірші результати серед низки нових моделей в реальних умовах експлуатації показала нова Toyota bZ4X. Журналісти видання FDM випробували повно- та передньоприводний варіант паркетника і в обох випадках отримали значні розбіжності з офіційними характеристиками. Якщо для базового паркетника заявлено 504 км пробігу на одній зарядці, то в реальності журналісти змогли отримати лише 246 км. Повноприводний bZ4X пішов навіть далі: при обіцяному 461 кілометрі журналісти змогли проїхати тільки 215, після чого батарея повністю розрядилася.

Електромобіль Тойота

Можна було б зауважити, що найочевиднішим поясненням такої розбіжності є суворий скандинавський клімат, але самі журналісти запевняють, що під час тестів температура повітря складала щонайменше +4°C.

Як пороблено? У нових кросоверів Toyota та Subaru можуть відпасти колеса

До слова, Toyota, хоч і показала найгірший результат у тесті, але виявилась не єдиною, чиї дані доведеться повторно перевіряти. Наприклад, Mercedes-EQ EQA 350 при заявлених 430 км проїхав близько 288 км, популярний у нас VW ID.4 Pro замість обіцяних 517 км подолав близько 345 км, а Tesla Model Y попри обіцяні 507 км зупинилася 355 км.

Все новые электромобили на AUTO.RIA
Предложение о продаже
Все новые электромобили на AUTO.RIA
от 871 000 грн до 9 149 758 грн

На цю мить на скандальну публікацію відреагували тільки в представництві Toyota. І в Японії, і в бельгійському офісі, який відповідає за європейський регіон, взялися за перевірку наведених даних. В компанії обіцяють виправити ситуацію, а поки пояснюють її наявністю в батареї певного аварійного “буфера”, який дозволяє електромобілю проїхати якусь відстань вже після того, як на панелі приладів з'явилось повідомлення про вичерпаний запас ходу. Хай там як, характеристики моделі у даних виробника доведеться уточнити.

Отзывы о Toyota Corolla

130 место
Отлично
1208 отзывов
4.4
130 место
Общий рейтинг авто
 • Управление
  4.4
 • Надежность
  4.6
 • Комфорт
  4.2
 • Цена
  4.2
 • Дизайн
  4.5

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество сборки, коробка передач

качество материалов, шумоизоляция

Все отзывы о Toyota Corolla

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Каталог автосервисов Украины

Смотреть все →

Перевірено людьми