debug 0507 header1
debug 0507 header2
AUTO.RIA
Динаміка українського авторинку. Тиждень одинадцятий Назад

Динаміка українського авторинку. Тиждень одинадцятий

Відкриття першого Центру перевірок AUTO.RIA, найсвіжіші статистичні дані, динаміка цін, найпопулярніші у пошуку моделі, та традиційна підбірка найдорожчих авто, проданих цього тижня.

Відкрито Центр перевірок AUTO.RIA

Відтепер не лише в інтернеті: AUTO.RIA відкрив Центр перевірок, і завітати до нього можна просто вже. Поки це перший такий офіс, і розташований він у Вінниці, але згодом їх ставатиме все більше – у кожному місті та містечку України.

Покупці, звернувшись до Центру перевірок AUTO.RIA можуть отримати консультацію щодо підбору авто з урахуванням потреб, бюджету та інших побажань. Перевірити лакофарбове покриття машини (якщо ви приїхали до Центру з продавцем), у разі потреби – тут допоможуть організувати розширені перевірки, включно з діагностикою технічного стану автомобіля. Скільки це коштує? – Безплатно.

Продаєте авто? У Центрі перевірок AUTO.RIA ви можете отримати зважений розрахунок ринкової ціни вашої «ластівки», огляд кузова та заміри товщини її лакофарбового покриття. Також тут можуть зробити якісні фото автомобіля, які будуть використані для пропозиції на сайті. Яку можна буде створити тут же, за допомогою спеціалістів Центру. А ще – можна отримати поради щодо швидшого продажу автомобіля. І що по цінах? Знову ж – безплатно.

Дізнатися більше про Центр перевірок

Оплата буде потрібна лише у випадках, коли вичерпані ліміти безплатних публікацій (згідно з правилами AUTO.RIA), для придбання окремих рекламних послуг для просування оголошення, або ж замовлення розширених перевірок (на кшталт CARFAX або VIN+) чи діагностики на СТО.


Активність авторинку

Наразі маємо середину березня, і до підсумків фактичних торгів ще близько двох тижнів. Але вже зараз можна скласти певний прогноз щодо того, яких обсягів торгів на вторинному українському авторинку можна очікувати. Нагадаємо, що впродовж п’яти місяців сумарно продається 64…69 тисяч легковиків з пробігом. Опираючись на активність потенційних покупців, інформацію про яку ми публікуємо щотижня, у березні (звісно, якщо не буде несподіваного впливу якихось зовнішніх чинників) варто очікувати приблизно такого ж значення, може й дещо вищого, близько 70+ тисяч проданих легкових машин, адже інтерес до автомобілів нехай не стрімко, проте поступово й впевнено зростає.


Цінова картина вторинного авторинку

Про основні терміни та принципи, за якими визначаються ті чи інші показники, котрі присутні на слайді у даному розділі, можна дізнатися за цим посиланням.

Калькулятор цін на авто

Без змін цього тижня перша частина слайда, з віковими групами та сегментом кросоверів з пробігом. Про другу частину є що сказати, зокрема – незначно знизилася середня ціна на електромобілі, що можна пояснити значною (точніше – потрійною) перевагою пропозиції над попитом, однак цей чинник не пояснює чергове підвищення мінімальної ціни на Nissan Leaf. Тут, скоріш за все, впливає те, що відновлюється попит на електромобілі завдяки стабільному електропостачанню, відповідно, переважно купують дешевші варіанти, що призводить до зростання математичного показника середньої ціни.

Готові підбірки автомобілів на будь-який смак, гаманець та потреби
Що купити?

Брак доступних пропозицій у Європі та труднощі з виїздом за кордон для купівлі авто там потягнув підвищення цін у сегменті «свіжопригнаних», і ще більше зріс цей показник для авто зі США, частка яких серед імпортованих, за інформацією Інституту досліджень авторинку, з 46% у вересні впала до 20% у лютому.


Які моделі легковиків шукають найчастіше на AUTO.RIA?

Список найпопулярніших у пошуку моделей продовжує залишатися без різких змін, що свідчить про сталість уподобань українських покупців щодо вибору легкових авто з пробігом.


Найдорожчі авто, продані цього тижня на AUTO.RIA

Цього разу добірка найдорожчих авто, котрі знайшли своїх нових власників завдяки AUTO.RIA, виявилась доволі цікавою. Є у ній просторі й потужні кросовери, і купе «для душі», одне з яких ще й електричне. А ще, хто стежить за нашими щотижневими оглядами ринку, неодмінно помітив, що мало не удвічі зріс «середній чек» у цій групі. Та й взагалі торги автівками верхнього цінового діапазону помітно активізувалися.

Найдорожчі авто на AUTO.RIA


Цікавитесь реаліями нашого авторинку, й бажаєте регулярно дізнаватися про те, які моделі найпопулярніші, як змінюються ціни, інтереси покупців та про актуальні тренди – підписуйтесь на пріоритетне отримання новин від AUTO.RIA за допомогою зручного для вас каналу, й не пропустите жодного важливого повідомлення!

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Каталог автосервисов Украины

Смотреть все →

Перевірено людьми