debug 0507 header1
debug 0507 header2
AUTO.RIA
Новий Civic Type R залишився передньоприводним. А що ж змінилося? Назад

Новий Civic Type R залишився передньоприводним. А що ж змінилося?

Легендарний хот-хетч став потужнішим за попередника.

Закамуфльований Civic Type R на дорогах загального користування вперше був помічений ще рік тому, та нове покоління легендарного хот-хетча Honda представила тільки тепер. Варто відзначити, що на презентації розповіли далеко не все про автомобіль. Досі невідомою залишаються потужність двигуна, динамічні характеристики та вартість автомобіля.

Новый хэтчбек Honda Civic. Каким станет «европеец»?

Під капотом новинки встановлюватиметься знайома по минулому поколінню дволітрова “турбочетвірка”. Відомо, що її потужність буде збільшено завдяки ревізії турбонагнітача та деяких налаштувань, однак точні дані виробник поки не оприлюднив (у попереднього Type R, залежно від ринку, вона сягала 310-320 к.с.). При цьому, автомобіль залишиться передньоприводним і не отримає складних гібридних технологій. Тож у сенсі моторизації це справжній хот-хетч старої школи.

Габарити автомобіля японці також тримають в секреті, але судячи зі стандартного хетчбека, новий Type R буде нижчим, довшим та ширшим за попередника. Також досить цікавим виглядає вибір стандартних шин. Вже на заводі на хетчбек будуть встановлювати Michelin Pilot Sport 4S. Досить дорогий варіант, але і достатньо ефективний.

Що ж до візуальних змін, то вони виявились цілком прогнозованими. Новий Civic Type R, отримав масивний спойлер, і агресивніші бампери. При цьому, нове покоління буде виглядати значно спокійнішим за попередника. Інтер’єр також зроблено по перевіреному рецепту. Замість стандартних сидінь туди були встановлені напівковші, а панель приладів отримала нову графіку з додатковими параметрами.

Клікніть тут, щоб своєчасно дізнатися про українські ціни та комплектації!
Чекаєте на старт продажів нового Civic?

Очевидно, що Honda має що розповісти про новий Civic Type R, - однак не надто поспішає викладати усі карти на стіл. Цей дебют можна назвати лише візуальною демонстрацією моделі, тим часом як усі технічні особливості нам, скоріш за все, відкриють ближче до старту виробництва, який намічено на осінь цього року.

Отзывы о Honda Civic

52 место
Отлично
758 отзывов
4.5
52 место
Общий рейтинг авто
 • Управление
  4.6
 • Надежность
  4.6
 • Комфорт
  4.2
 • Цена
  4.1
 • Дизайн
  4.7

дизайн кузова, динамика, качество сборки, коробка передач, объем багажника

дорожный просвет, качество материалов, шумоизоляция

Все отзывы о Honda Civic

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Комментарии (1)

Добавить комментарий к статье
Сергей | 15:19, 21 июля 2022

Хорошая машина , но механика это каменный век и все портит , робот с двумя сцеплениями ставят уже даже китайцы , не говоря о хундаях и им подобных

Каталог автосервисов Украины

Смотреть все →

Перевірено людьми