debug 0507 header1
debug 0507 header2
AUTO.RIA
Підготувався до зими сам – підготуй свій Mitsubishi Назад

Підготувався до зими сам – підготуй свій Mitsubishi На правах рекламы

Вигода на оригінальні запчастини до 20%

З 10 жовтня 2022 до 31 грудня 2022 року включно в офіційному дилерському центрі «Mitsubishi» Соллі Плюс діє сервісна акція «Зима 2023. Підготувався сам - підготуй свій Mitsubishi». У період дії акції клієнти мають змогу підготувати свій автомобіль до зими, скориставшись спеціальною пропозицією – вигодою на оригінальні запчастини, оливи та аксесуари від виробника до 20%*.

Щороку водії проводять технічний огляд автомобіля та заміну потрібних запчастин, щоб бути максимально готовим до зимових непередбачуваних доріг. В умовах війни, коли автомобіль має бути завжди напоготові, ми рекомендуємо ретельніше віднестись до зимової підготовки автомобіля та завчасно подбати не тільки про заміну літніх шин на зимові, а й заміну моторної оливи та, за необхідності, важливих запасних частин, які піддаються додатковим навантаженням під час зимової експлуатації в умовах низьких температур та поганих доріг. 

Цьогоріч ми запроваджуємо спеціальні ціни, які діють саме на ті запчастини, технічні рідини та аксесуари, які найбільш потрібні під час підготовки автомобіля до зими. Так, вартість оригінальної акумуляторної батареї Mitsubishi Motors складе 3999 грн** замість 6360 грн**, моторна олива буде коштувати 215 грн** замість 249 грн** за 1 л, а комплект передніх гальмівних колодок на Mitsubishi Outlander обійдеться Вам у 3939 грн** замість 4633 грн.**

Детальний перелік запчастин, технічних рідин та аксесуарів за посиланням.

Завчасна підготовка автомобіля допоможе не тільки зберегти його якісні характеристики, але й гарантуватиме безпеку на дорозі під час керування автомобілем у складних зимових умовах. А обслуговування в офіційного дилера «Mitsubishi Motors» Соллі Плюс  зі встановленням саме оригінальних запасних частин та аксесуарів надає переваги:

  • офіційну гарантію від виробника (2 роки без обмежень щодо пробігу),
  • легальне походження зі сплатою всіх податків та митного збору, що допомагають підтримувати економіку країни;
  • наявність сертифікатів відповідності, що підтверджують відповідність запчастин державним стандартам та їх безпечність.

*Мається на увазі надання спеціальних рекомендованих роздрібних цін на обмежений асортимент оригінальних запасних частин, технічних рідин та аксесуарів до автомобілів ТМ «Mitsubishi». Ця пропозиція діє з 10.10.2022 р. до 31.12.2022 р. вкл. у мережі офіційних дилерів Mitsubishi Motors в Україні. Про співвідношення спеціальних рекомендованих роздрібних цін (з вигодою) та звичайних рекомендованих роздрібних цін (без вигоди), перелік акційних товарів, умови щодо гарантії та інші деталі вказаної пропозиції дізнавайтеся на сайті та у консультантів дилерського центру "Mitsubishi" Соллі Плюс.

**Ціни розраховані станом на 10 жовтня 2022 р. та є рекомендованими роздрібними та можуть змінюватися у період дії спеціальної пропозиції. Вказані ціни включають ПДВ. Остаточні роздрібні ціни на акційні товари встановлюються офіційними дилерами Mitsubishi Motors в Україні. Кількість акційних товарів обмежена на складі.

Офіційний дилер автомобілів, запасних частин і аксесуарів ТМ "Mitsubishi" у Харківській області: ТОВ "Соллі Плюс Харків", 61107, м. Харків, вул. Квітуча, 107.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Каталог автосервисов Украины

Смотреть все →

Перевірено людьми