AUTO.RIA

Спеціальні весняні ціни на сервісне обслуговування в автоцентрі «Хмельниччина-Авто» На правах рекламы

Спеціальні весняні ціни на сервісне обслуговування в автоцентрі «Хмельниччина-Авто» Другие новости
Заощадьте 20% від вартості послуг, та до 20% на запасних частинах!
Акции от автосалону Хмельниччина-Авто Хмельницкий проспект Миру, 102

Відсьогодні* починають діяти акційні ціни - на підготовці автомобіля до теплого сезону можна заощадити 20% від вартості послуг, та до 20% на запасних частинах!

На календарі друга половина березня, а отже зовсім скоро автовласники зіткнуться з питаннями на кшталт: «всю зиму автомобіль простояв, де його перевірити», «де перевзутись» і «як вигідно підготувати до нового сезону
корпоративний парк». Оскільки цивілізоване та якісне сервісне обслуговування має бути доступним, автоцентр "Хмельниччина-Авто" пропонує скористатись особливими умовами. Пропозиція поширюється і для фізичних осіб і для юридичних осіб, за наявності у перших картки програми лояльності Drive2U, а у других, чинного договору на технічне обслуговування.

Власне, про які спеціальні умови на обслуговування йдеться? Найнеобхідніше, а саме заміну зимової гуми на літню, можна здійснити за ціною від 420 грн. Звісно, після зими варто перевірити та відрегулювати кути встановлення коліс, і зараз вартість цієї послуги становить 420 грн. Така ж вартість і на комплексну діагностику автомобіля. Це той мінімум, що дозволить власникові подбати про можливі неполадки, або ж навпаки, бути впевненим в справності автомобіля.

Серед додаткових бонусів, дисконт на надані послуги в розмірі 20%, а також дисконт на запасні частини, які буде використано під час ремонтних робіт. Якщо Ви не маєте дисконтної картки, Ви можете її отримати при зверненні до автосервісного центру "Хмельниччина-Авто" та стати членом родини Drive2U. Надалі Ви зможете першим дізнаватись про спеціальні пропозиції та користуватись перевагами.

На додачу до привабливих цін на обслуговування, кожен клієнт отримує гарантію на виконані роботи та високопрофесійний підхід.

*Акція діє з 23.03.2020р. по 10.05.2020р.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
×
Вам нравится эта страница?
Отмена
Спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

16 видів перевірок