AUTO.RIA

При купівлі в АІС вживаного автомобіля з Кореї клієнти отримують у подарунок страхування від поломок! На правах рекламы

При купівлі в АІС вживаного автомобіля з Кореї клієнти отримують у подарунок страхування від поломок! Другие новости
Тільки клієнти АІС можуть бути впевнені в авто з пробігом, що купують не менше ніж в новому, а в разі раптової несправності автомобіля, страхова компанія компенсує вартість запасних частин та ремонтних робіт.

Торгівельна мережа АІС у м. Київ та страхова компанія ВУСО запускають унікальну спільну акцію для покупців автомобілів з пробігом. При купівлі автомобіля, імпортованого з Кореї, клієнти отримують в подарунок * страховий поліс від поломок СК ВУСО. 

Тільки клієнти АІС можуть бути впевнені в авто з пробігом, що купують не менше ніж в новому, а в разі раптової несправності автомобіля, страхова компанія компенсує вартість запасних частин та ремонтних робіт. Термін дії страхового поліса від поломок становить 3 місяці або 15 000 км пробігу (що настане раніше) від моменту укладення договору купівлі-продажу. Страховим полісом передбачено гарантоване відшкодування витрат, в разі виявлення несправностей основних вузлів - двигуна або коробки передач. Відшкодувати витрати на ремонт купленого авто можна звернувшись до авторизованого сервісного центру, що вказаний у страховому полісі. Страхове покриття 85 000 грн, Франшиза - 0%! 

У торгових центрах АІС в м. Київ представлений один з найбільших складів автомобілів з пробігом з Кореї - понад 100 од. таких популярних моделей, як Hyundai Tucson/IX35, Hyundai Elantra, Hyundai Santa Fe, Kia Picanto, Kia Rio, Kia Sportage. 

Пропоновані корейські авто з пробігом у відмінному або хорошому стані, не були в серйозних ДТП, не є "потопельниками", в них не порушена геометрія кузова. Відзначимо, що АІС закуповує автомобілі безпосередньо тільки в офіційних постачальників (корейські представники заводів-виробників). 

Ще одна перевага придбання автомобіля з пробігом в АІС - можливість покупки в кредит, лізинг або трейд-ін (обмін б/в авто клієнта на інший б/в авто).** Покупці юридичні особи отримують повне відшкодування ПДВ. 

Автомобілі розмитнені та доступні для огляду і тест-драйву у торгових центрах АІС в м. Київ. 

Дізнатися докладніше про пропоновані корейські автомобілі та умови придбання можна на сайті AIS Autotrade

Нагадаємо, що в компанії AIS AutoTrade також доступна послуга купівлі б/в авто з Кореї або США під індивідуальне замовлення клієнта. Детальніше ознайомитися з умовами надання послуги та зробити замовлення на підбір автомобіля можна на сайті

*Під подарунком розуміється покупка страхового поліса від поломок в СК ВУСО за 1 грн. (Ліцензія Держкомфінпослуг №2062 від 10.07.2014р.). Детальні умови страхового полісу уточнюйте у Страхувальника - СК ВУСО https://vuso.ua/. Термін дії пропозиції з 03.03.2020р. до 31.12.2020р. Акційна пропозиція діє в торгових центрах АІС і AIS AutoTrade в місті Київ. 

**Послуги кредитування і лізингу здійснюються компаніями партнерами (банки та лізингові компанії), які мають відповідні ліцензії НБУ та Держкомфінпослуг. Більш детальну інформацію про партнерів та умови програм кредитування і лізингу уточнюйте у Продавця. 

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
×
Вам нравится эта страница?
Отмена
Спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA