AUTO.RIA

ŠKODA офіційний партнер Cirque du Soleil в Україні! На правах рекламы

ŠKODA офіційний партнер Cirque du Soleil в Україні! Другие новости
З 13 по 16 лютого в Палаці Спорту в Києві відбудеться унікальне льодове шоу Cirque du Soleil - «Crystal». В рамках спонсорської угоди про партнерство синергія двох Брендів подарує глядачам незабутній досвід і емоції!
Акции от автосалону Автоград Ровно вул. Кобзарська, 85 (колишня Пухова) Сайт салону

Офіційний Дилер ТОВ Єврокар, тел. (080) 050-00-23

Запрошуємо Вас стати частиною неймовірного шоу! ŠKODA і Cirque du Soleil® об'єдналися в якості партнерів, щоб підняти творчий потенціал на новий рівень. Креативність і прагнення до інновацій об'єднують ŠKODA і Cirque du Soleil. Винахідницький дух ŠKODA і завзятий характер Cirque du Soleil® дозволяє подорожувати глядачам в ті місця, про які вони навіть не мріяли.

Більше 180 мільйонів людей з різних кінців світу стали глядачами виступів Cirque du Soleil, створеного тридцять років тому. В цьому році всесвітньо відома канадська компанія буде гастролювати по всьому світу з десятьма різними програмами виступів, в тому числі й в Україні!

Льодове шоу «Crystal» - нова програма, презентована Cirque du Soleil в травні 2019 року. Фігуристи та акробати світового класу представлять нову програму шоу кидаючи виклик законам гравітації й людського розуміння. Найлегші піруети фігуристів, неймовірна грація, захоплюючі акробатичні трюки й величне сяйво льоду - все це Cirque du Soleil® «Crystal».

Кришталеві межі автентичного дизайну оновлених моделей ŠKODA, готовність прийняти виклики мінливого світу, інновація технологічних рішень, бездоганну якість і сміливість виконання, реалізація стратегії переходу на гібридні й електротехнології - все це елементи стратегії «ŠKODA 2025».

Для своїх гостей в Києві ŠKODA також приготувала кілька сюрпризів! Значний і безкомпромісний ŠKODA Kodiaq зустрічатиме гостей протягом усіх днів виступів. Глядачі шоу «Crystal» зможуть познайомитися з доповненою реальністю, яка дасть можливість дізнатися історію Бренду і побачити еволюцію популярних моделей ŠKODA. Також, відчути себе частиною шоу буде можливо використавши тематичні фільтри для соціальних мереж і зробивши оригінальні 3D-фото, а вподобані фотографії можна буде роздрукувати на пам'ять в InstaBox.

Запрошуємо всіх бажаючих пережити незабутній досвід разом зі ŠKODA і Cirque du Soleil!

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
×
Вам нравится эта страница?
Отмена
Спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA