AUTO.RIA

Початок продажу гібридного кросоверу Honda CR-V На правах рекламы

Початок продажу гібридного кросоверу Honda CR-V Другие новости
Honda CR-V Hybrid - це перший гібридний кросовер бренду з передовою гібридною системою intelligent Multi Mode Drive (i-MMD), який доступний для європейських країн.
Акции от автосалону ООО «Сателлит Мотор» Днепр (Днепропетровск) ул. Ивана Эзау, 17 Сайт салону

Продаж гібридної версії кросовера Honda CR-V почнеться вже у квітні 2020 року. А вже зараз автомобіль доступний до замовлення.

  • Двигун - Hybrid I-MMD
  • Тип палива - А-95
  • Макс. Потужність, к.с./ об.хв. - 145/6200
  • Макс. Крутний момент - 175/4000
  • Тип коробки передач - ECVT
  • Привід - 2WD/4WD
  • Комплектація - Executive

Honda CR-V Hybrid - це перший гібридний кросовер бренду з передовою гібридною системою intelligent Multi Mode Drive (i-MMD), який доступний для європейських країн.

Автомобіль обладнаний приводним електродвигуном, що рухає автомобіль, і додатковим електромотором - «генератором», який виробляє для цього електрику за допомогою бензинового двигуна. Таким чином, суть роботи гібридної CR-V полягає в тому, що бензиновий 2.0 літровий двигун працює перш за все для генерації електроенергії, і використовується для руху автомобіля тільки на високих швидкостях. Тому автомобіль не вимагає зарядки від сторонніх елементів живлення, оскільки завжди має на борту власний «двигун-генератор» для вироблення електроенергії.

Унікальна система Honda i-MMD автоматично і непомітно перемикається між трьома режимами, щоб забезпечити максимальну паливну ефективність під час руху, не вимагаючи від водія будь-якої участі, а саме: Electric drive, Hybrid drive, Engine drive.

Завдяки системі i-MMD новий CR-V став найефективнішим гібридом у своєму класі з точки споживання палива і корисною енергії.

Доступні кольори

За деталями звертайтесь до відділу продаж Honda.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
×
Вам нравится эта страница?
Отмена
Спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA