AUTO.RIA

Hyundai Motor на виставці CES-2020: Нове бачення міського транспорту майбутнього На правах рекламы

Hyundai Motor на виставці CES-2020: Нове бачення міського транспорту майбутнього Другие новости
Hyundai прагне надати людям максимальну свободу пересувань в містах майбутнього.
Акции от автосалону Полісся Моторс Житомир проспект Незалежності, 170-А Сайт салону

Ґрунтуючись на цих мобільних рішеннях, Hyundai прагне надати людям максимальну свободу пересувань в містах майбутнього. Представлене на виставці в Лас-Вегасі бачення відповідає середньостроковому інноваційному плану компанії «Стратегія 2025», який заснований на двох принципах - «Smart Mobility Device» («Пристрої інтелектуальної мобільності») і «Smart Mobility Service» («Сервіси інтелектуальної мобільності»).

«Створюючи наші інтелектуальні мобільні рішення, ми спиралися на потреби мешканців міст майбутнього. Наша мета полягає в тому, щоб допомогти побудувати динамічні міста, орієнтовані на людину. Ті рішення, які ми сьогодні демонструємо на CES 2020 року - це тільки перший крок до реалізації стратегії майбутньої мобільності, і ми будемо послідовно продовжувати реалізацію цього бачення», - заявив Чон Ісон, виконавчий віце-президент Hyundai Motor Group.

Основна ідея міст майбутнього

В основі стратегії розвитку міст майбутнього Hyundai Motor бачить тісний зв’язок між мобільністю та міською інфраструктурою.

Для реалізації цієї стратегії компанія створила Консультативну групу зі створення людино-орієнтованих міст, до складу якої увійшли провідні світові експерти в таких галузях, як психологія, архітектура, міське проектування, транспорт і політологія, а також провела дослідження того, як слід створювати міста майбутнього для розвитку нових цінностей, орієнтованих на людину.

В результаті цієї роботи, група розробила різні міські архетипи й сценарії розвитку міст, інфраструктура яких буде оптимізована, щоб уникнути виникнення заторів та інших транспортних проблем.

UAM: симбіоз персонального повітряного транспорту і міських аеромобільних сервісів

Перше рішення, яке Hyundai пропонує для міст майбутнього, - це Urban Air Mobility (UAM), інноваційна мобільна платформа, яка об’єднує персональний повітряний транспорт (PAV) і міські аеромобільні сервіси. UAM забезпечує безперешкодний політ по місту за допомогою особистого повітряного транспорту, здатного виконувати вертикальний зліт і посадку з використанням електротяги (eVTOL).

UAM вважається ключовим інноваційним бізнесом майбутнього, який буде сприяти вирішенню нагальних транспортних проблем мегаполісів, таких, як затори на дорогах, і трансформувати парадигму мобільності.

Ключові особливості UAM: безпека, безшумність, доступність і пасажиро-орієнтованість.

Безпеку польотів PAV забезпечують кілька гвинтів, встановлених в різних місцях і здатних змінювати кут установки при зльоті та посадці. Також в персональному повітряному засобі передбачена система аварійного розгортання парашута.

PAV будуть спроектовані з низьким рівнем шуму, що зробить їх більш прийнятними для міських перельотів і забезпечить комфорт для пасажирів.

Доступність UAM забезпечується завдяки використанню виробничих ноу-хау Hyundai для автомобілів, аеродинамічному дизайну, використанню легких вуглецевих композиційних матеріалів, продуктивної технології проектування і зниження експлуатаційних витрат.

Нарешті, UAM Hyundai буде орієнтуватися на пасажирів, створюючи дизайн інтер’єру з використанням функцій Інтернету речей (IoT), забезпечуючи при цьому комфорт і безпеку пасажирів.

A1»: концепт персонального повітряного транспорту, розроблений спільно з Uber

Hyundai представила свою першу концепцію Personal Air Vehicle під назвою «S-A1». Цей концепт, розроблений разом із Uber, найбільшою у світі мобільною компанією, обладнаний технологією eVTOL і розрахований на п’ять осіб, включаючи пілота.

На ранніх стадіях комерційного впровадження і до розробки відповідних технологій, що забезпечують автономну експлуатацію, PAV буде управлятися пілотом. Hyundai Motor має виробничі потужності та досвід, необхідний для розробки та масового виробництва транспортних засобів, таких як PAV.

PBV: ідеальне мобільне рішення для міст майбутнього

Друге рішення Hyundai для динамічного, орієнтованого на людину майбутнього мобільності - це електричний багатоцільовий наземний транспорт.

При розробці цього концепту дизайнери компанії надихалися культової канатною дорогою в Сан-Франциско. Унікальність концепту PBV в тому, що він може функціонувати як мобільний ресторан, готель, медустанова, а також в якості міського громадського та вантажного транспорту.

Платформа PBV легко трансформується в будь-який із зазначених вище типів транспортних засобів завдяки повністю розбірним верхній та нижній частинам корпусу і регульованій підлозі, довжина якої може збільшуватися від 4 до 6 метрів. Інтер’єр концепту можна персоналізувати під індивідуальні потреби.

Оснащений штучним інтелектом (AI) PBV може складати найшвидші та зручні маршрути, заряджатися на ходу від мобільної зарядної станції на основі PBV або від сонячної батареї, розташованої на даху. Концепт також обладнаний інноваційною системою очищення повітря в салоні, інтерактивним екраном, на який в режимі онлайн виводяться дані про погоду, новини та інша корисна інформація.

Hub: абсолютно новий мобільний простір, що об’єднує UAM і PBV

Третім мобільним рішенням, представленим Hyundai на виставці CES-2020, став Hub, інноваційний простір, яке об’єднує повітряні (UAM) і наземні (PBV) транспортні засоби.

Хаб має злітно-посадковий модуль для PAV на даху і наземні док-станції для PBV. Він може бути перетворений в нескінченну кількість нових просторів, наприклад, в культурний комплекс, об’єднавши PBV, що виступають в якості концертних залів, кінотеатрів і музеїв.

В майбутньому Hyundai планує зробити інтелектуальну мобільність більш доступною, розмістивши подібні хаби в містах майбутнього і створивши нову екосистему мобільності навколо мережі UAM-PBV-Hub.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
×
Вам нравится эта страница?
Отмена
Спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA