AUTO.RIA

Crafter виграє нагороду TopPerformer 2019 Headline На правах рекламы

Crafter виграє нагороду TopPerformer 2019 Headline Другие новости
Crafter посів перше місце у конкурсі «TopPerformer Awards» мюнхенського торговельного журналу «Autoflotte» у категорії «Великий фургон».
Акции от автосалону Порт-Олві Кропивницкий (Кировоград) вул. Віктора Чміленка, 24 Сайт салону

Crafter виграє нагороду TopPerformer 2019 у категорії «Великий фургон» як «Прорив року»!

Йоахім Кайзер, керівник відділу корпоративних продажів Volkswagen Комерційні автомобілі: "Ця нагорода продовжить стимулювати нас пропонувати орієнтовані на клієнта транспортні засоби та послуги мобільності".

Crafter доступний для клієнта з двома різними колісними базами, трьома варіантами довжини, трьома варіантами висоти даху, переднім, заднім або повним приводами, а також настільки ж різноманітними заводськими рішеннями з переобладнаннями, як і завданнями, які йому належить опанувати.

Серійно оснащений системами безпеки, такими як система попередження повторних зіткнень та електронна система стабілізації (ESP) допомагають водію і піклуються для підвищення безпеки. Об'єм вантажного відсіку від 9,9 м³ до 18,4 м³ забезпечує простір для чотирьох-шести євро піддонів (залежно від довжини кузову). Крім того, Crafter є єдиним транспортним засобом у своєму класі, який можна замовити з 8-ступеневою автоматичною коробкою передач.

За детальною консультацією звертайтесь до менеджерів з продажу автомобілів автосалону "Порт-Олві": за адресою: м.Кропивницький, вул. Чміленка Віктора 24.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
×
Вам нравится эта страница?
Отмена
Спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA