AUTO.RIA

Nissan представив на CES концепт-кар Ariya На правах рекламы

Nissan представив на CES концепт-кар Ariya Другие новости
Електромобіль-кросовер, екологічно чистий фургон з морозивом і «автоматичний м'яч» для гольфу дозволили відвідувачам виставки заглянути в майбутнє і побачити нові технології мобільності.
Акции от автосалону Премьера Авто Мукачево вул.Автомобілістів, 28 Б Сайт салону

Nissan продемонстрував на виставці CES 2020 традиції японської гостинності. Вони втілені в експонатах, що відбивають уявлення компанії про мобільність майбутнього: від електричного кросовера Ariya до фургона з морозивом, який не виробляє токсичних викидів, і «автоматичного» м'яча для гольфу.  

Північно-Американська прем'єра концепт-кара Nissan Ariya відбулася на виставці CES в Лас-Вегасі. Цей кросовер з нульовим рівнем викидів поєднує передові технології з новою платформою для електромобілів, втілюючи стратегію Nissan Intelligent Mobility. Концепт демонструє широкий спектр систем і сервісів для автомобілів майбутнього, а також новий досвід володіння - сьогодні та завтра.

«Концепт-кар Ariya обіцяє клієнтам Nissan нові враження від процесу водіння автомобіля, - сказав Такао асами (Takao Asami), старший віце-президент Nissan по науково-дослідній роботі і передовим технологіям. - Цей електро-кросовер - не просто концепт, заснований на вільному польоті думок; Ariya демонструє розробки, які стануть доступними вже найближчим часом». Щоб довести, що це реально, фахівці Nissan «відокремили» нові технології від автомобіля і придумали для них свіжі, креативні способи застосування.

Nissan показує це на CES, щоб гості самі випробували цікаві знахідки для звичайного життя. Щоб створити для відвідувачів привабливу атмосферу, дизайн і компонування стенду Nissan - і навіть аромати (тонкі ноти бергамота і зеленого чаю) - відображають традиційні японські гостинність і увагу до деталей.  

«Omotenashi - японська філософія гостинності; вона втілюється в ретельній увазі до всіх дрібниць, які можуть залишитися непомітними для гостей, але допомагають створити незабутні враження, - пояснює Альфонсо Альбайса, старший віце-президент і директор з глобального дизайну Nissan. - Саме це ми прагнемо пропонувати нашим покупцям і, звичайно ж, відвідувачам стенду Nissan. Ми спробували створити захоплюючі враження, забезпечити людям таке ж відчуття гостинності, наснаги та японської майстерності, яке можна випробувати, сидячи за кермом наших автомобілів і користуючись нашими новітніми технологіями, вже сьогодні втілюють майбутнє в реальність! »

У число найважливіших експонатів Nissan, представлених на CES, увійшли:

- Концептуальний електромобіль-кросовер Nissan Ariya. У Nissan Intelligent Mobility Corner фахівці за передовими технологіями продемонструють такі особливості Ariya Concept, як вдосконалена система допомоги при водінні ProPilot 2.0, система управління повним приводом (з двома електромоторами), мета-матеріали з неймовірними акустичними властивостями і планувальник маршруту (Smart Route Planner). 

- Фургон для морозива (на базі електромобіля Nissan). Скуштуйте морозиво з концептуального фургона, в якому поєднуються електрична силова установка, акумуляторна батарея (використовувана вдруге) і генератор, що працює на відновлюваній сонячній енергії. Фургон створений на базі легкого комерційного електромобіля e-NV200; його рушійною силою служить акумуляторна батарея потужністю 40 кВт. Для живлення бортового обладнання використовується портативний блок на базі літій-іонних елементів, відновлених після закінчення їх терміну служби на електромобілях Nissan. 

- М'яч для гольфу з технологією ProPilot 2.0. Надихнувшись інноваційною системою допомоги при водінні ProPilot 2.0, фахівці Nissan розробили м'яч для гольфу, якому завжди вдається потрапити в лунку. На стенді Nissan створено міні-поле для гольфу, а розташована над ним камера буде визначати положення м'яча щодо лунки. Завдяки системі датчиків і вбудованому електромотору м'яч буде котитися по потрібній траєкторії, поки не досягне лунки - подібно до того, як автомобілі Nissan, обладнані ProPilot 2.0, можуть маневрувати, рухаючись заздалегідь заданим маршрутом.

- Селфі з болідом (Power Selfie). Відвідувачі CES не можуть керувати гоночним автомобілем Формули Е, виставленим на стенді Nissan. Зате вони можуть відчути яскраві емоції. За допомогою потужних вентиляторів і спецефектів будка Power Selfie записує короткий відеофільм, що імітує розгін електричного боліда від 0 до 100 км / год менш ніж за 2,8 с. Гості зможуть створити GIF-файл зі своєю участю - так, ніби вони мчать по треку.

- Гоночний автомобіль Формули Е. Nissan став першим з японських автовиробників, які приєдналися до Чемпіонату Формули Е по вуличним гонкам для електромобілів. На CES Nissan продемонструє нову, натхненну японськими мотивами, ліврею для нового сезону. 

- Nissan Leaf e +: Nissan Leaf e + відрізняється потужною силовою установкою, великим пробігом без підзарядки, передовими технологіями, в тому числі системою допомоги при водінні ProPilot (представленої на ринку США під назвою ProPilot Assist) і інноваційним режимом e-Pedal, що дозволяє керувати автомобілем за допомогою всього однієї педалі.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
×
Вам нравится эта страница?
Отмена
Спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA