AUTO.RIA

Нова партія автомобілів екстреної медичної допомоги на базі Hyundai H350 доступна в Україні На правах рекламы

Нова партія автомобілів екстреної медичної допомоги на базі Hyundai H350 доступна в Україні Другие новости
Український парк автомобілів екстреної медичної допомоги типу В поповнився партією автомобілів, розроблених та створених ТОВ «Бріорсон Мотор» в кооперації з ТОВ «Хюндай Мотор Україна» на базі Hyundai H350.
Акции от автосалону Автотрейдинг-Одесса Одесса ул. 6-й км Овидиопольской дороги, 10/2 Сайт салону

Медичний салон автомобілів швидкої допомоги, створений з використанням новітніх технологій та державних стандартів, повністю герметизований, що запобігає протіканню медикаментів та агресивних речовин. Автомобілі обладнані сучасною системою кондиціювання, вентиляції та освітлення. Для укомплектування автомобілів  було використане медичне обладнання провідних європейських виробників. Передусім, це дефібрилятор-монітор з кардіостимулятором, що слідкують за життєвими показниками пацієнта, електрокардіограф, система внутрішньовенного вливання, комплект ручного пристрою для реанімації та інші пристосування для надання першої медичної допомоги потерпілому.

До комплекту входять різні види пристроїв для транспортування та іммобілізації пацієнта: ноші, крісло, спинна дошка, коміри та інше.

Ці автомобілі швидкої медичної допомоги призначені для проведення лікувальних заходів силами лікарської бригади, транспортування та моніторингу стану пацієнтів та відповідають сучасним вимогам медицини та українського законодавства.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
×
Вам нравится эта страница?
Отмена
Спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

16 видів перевірок