AUTO.RIA
Пікапи знову на висоті: забирайте свій Volkswagen Amarok за максимально доступними цінами Назад

Пікапи знову на висоті: забирайте свій Volkswagen Amarok за максимально доступними цінами На правах рекламы

В яких умовах ви б не рухалися, ключовим словом, яке визначає ваш стан, буде «комфорт».

Навряд чи ви зможете знайти інший автомобіль цього класу, в якому пропонуватиметься спеціально адаптована під типові умови експлуатації пікапів 8-ступінчаста автоматична коробка перемикання передач у поєднанні з системою постійного повного приводу.

«Коротка» перша передача повноцінно замінює понижаючий ряд трансмісії під час руху бездоріжжям та полегшує рушання під час буксирування тяжкого причепа. "Довга" восьма передача дає можливість мчати по трасі з мінімальними обертами двигуна, що знижує рівень шуму та витрату пального. В яких умовах ви б не рухалися, ключовим словом, яке визначає ваш стан, буде "комфорт".

Повний привод 4Motion

Унікальна комбінація 8-ст. коробки перемикання передач та постійного повного приводу 4Motion із самоблоківним міжосьовим диференціалом Torsen забезпечує комфортне керування та вражаючі всюдихідні якості.

Для автомобілів з механічною коробкою перемикання передач доступне класичне рішення - повний привод 4Motion, який підключається додатково.

Гарантія 4 роки на Amarok!

Термін дії розширеної* гарантії на Volkswagen Amarok становитиме 4-ри роки або 120 тис. км пробігу в залежності від того, що настане раніше. Перші два роки заводської гарантії діють без обмежень щодо пробігу в будь-якій країні. Гарантія в 3-й та 4-тий рік діє виключно на території України.

Проводимо тест-драйв, запис тут.  

Діє послуга Trade-in (обмін Вашого авто на новий з салону).

Вартість авто можна оплачувати повністю або частинами. Діють доступні програми фінансування:

  • Кредит від 0,001% річних у гривні.
  • Фінансовий та оперативний лізинг від 9,5% річних у валюті.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми