AUTO.RIA
Вигідна зима з Mitsubishi Назад

Вигідна зима з Mitsubishi На правах рекламы

Вигода до 20% на ряд найпопулярніших запчастин для підготовки до зимової експлуатації.

ТОВ «ЕМ ЕМ СІ Україна», офіційний дистриб’ютор автомобілів Mitsubishi в Україні, оголошує про старт Всеукраїнської сервісної кампанії «Вигідна зима з Mitsubishi». Кожен власник автомобілів бренду може провести планову сезонну підготовку зі значною економією.

У період з 1 грудня 2019 р. до 29 лютого 2020 р. власники автомобілів Mitsubishi при зверненні до офіційної дилерської мережі отримають вигоду до 20%* на ряд найпопулярніших запчастин для підготовки до зимової експлуатації.

Саме взимку вузли та агрегати отримують максимальне навантаження, тому завчасна підготовка автомобілю допоможе не тільки зберегти його якісні характеристики, але й забезпечить безпеку на дорозі при водінні у складних зимових умовах.

Дана пропозиція поширюється на запасні частини автомобілів Mitsubishi. За детальною інформацією звертайтесь до найближчого офіційного дилера.

*Акція діє з 1 грудня 2019 р. по 29 лютого 2020 р. в мережі офіційних дилерів Mitsubishi Motors. Акція діє на обмежений асортимент, склад запасних частин та технічних рідин. За детальною інформацією про перелік акційних товарів звертайтесь до офіційних дилерів Mitsubishi Motors.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

16 видів перевірок