AUTO.RIA
Kia, ймовірно, візьметься за літаючий транспорт Назад

Kia, ймовірно, візьметься за літаючий транспорт На правах рекламы

Вражаючий досвід Джайвона Шина дозволить корейському концерну створити технології та інноваційні рішення для безпечних і комфортних повітряних подорожей.

Команду концерну Hyundai Motor Group поповнив Джайвон Шин, який обійняв посаду Виконавчого віце-президента і голови підрозділу «Міської повітряної мобільності (Urban Air Mobility)», покликаного запропонувати вирішення проблеми заторів, спричинених інтенсивною урбанізацією. 

Інтенсивна урбанізація і супутнє їй зростання парку автомобілів у великих містах призводять до утворення заторів, при цьому у довгостроковій перспективі ці проблеми, ймовірно, будуть тільки посилюватися. Саме тому Hyundai Motor Group, до складу якої входить і Kia Motors Corporation, створила підрозділ «Міської повітряної мобільності (Urban Air Mobility)», покликаний у найближчій перспективі дати відповідь на транспортні виклики сучасності.

Головою цього підрозділу призначено доктора Джайвон Шина, який раніше працював головою Управління з досліджень в області аеронавтики NASA, а також співголовою підкомітету з питань аеронавтики та технологій Національної ради з науки і технологій США.

Його вражаючий досвід в області конструювання літальних апаратів, силових установок, авіаційної безпеки й технологій управління повітряним рухом дозволить корейському концерну створити технології та інноваційні рішення для безпечних і комфортних повітряних подорожей.

В цілому потенціал сектора економіки, пов'язаного з повітряною мобільністю, оцінюють в 1,5 трильйона доларів у найближчі 20 років, тому хто знає, можливо вже досить скоро ми побачимо і літальні апарати з шильдиком Kia!

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Країна AUTO.RIA