AUTO.RIA

Ексклюзивна пропозиція від Mazda – вигода до 99 000 грн та кредит від 0,01% на 3 роки На правах рекламы

Ексклюзивна пропозиція від Mazda – вигода до 99 000 грн та кредит від 0,01% на 3 роки Другие новости
Тільки з 01.10.2019 по 15.10.2019 у всій дилерській мережі Mazda діють спеціальні цінові пропозиції на автомобілі Mazda!
Акции от автосалону ВиДи-Скай Киев ул. Большая Кольцевая, 60а Сайт салону

Яскравий та витончений дизайн КОДО - душа руху, надзвичайно економічні, надійні  та перевірені часом і тисячами кілометрів по дорогах України бензинові двигуни Skyactiv та комплекс систем проактивної безпеки i-Activsense не лише забезпечать максимум задоволення від драйву, а й зроблять подорож максимально безпечною та комфортною!

Перший автомобіль Mazda 7-го покоління – нова Mazda3 з вигодою до 9 000 грн  та зі спеціальною пропозицією кредитування Mazda Finance* з відсотковою ставкою від 0,01% до 2-х років.

Віддаєте перевагу стилю та динаміці – обирайте Mazda6 в кузові седан – із перевагою до 59 500 грн за спеціальною програмою кредитування Mazda Finance* з відсотковою ставкою від 0,01% строком до 2-х років.

Цінуєте надійність та практичність обирайте Mazda6 в кузові універсал - із додатковою перевагою до 57 700 грн за спеціальною програмою кредитування Mazda Finance* з відсотковою ставкою від 0,01% строком до 2-х років.

Або обирайте кросовер, який підходить саме вам:

Кросовер 2018 року та бестселер Mazda в Україні -  Mazda CX-5 - з додатковою вигодою до 46 600 грн за спеціальною програмою кредитування Mazda Finance* з відсотковою ставкою від 0,01% строком до 3-х років.

Флагман модельної лінійки Mazda СХ-9 – із додатковою вигодою до  99 000 грн за спеціальною програмою кредитування Mazda Finance* з відсотковою ставкою від 0,01% строком до 2-х років.

Крім того, у всій офіційній дилерській мережі Mazda в Україні діє спеціальна лізингова пропозиція від ULF Finance* для фізичних та юридичних осіб  з відсотковою ставкою від 0,01% строком до 1-го року.

Не втрачайте можливість отримати вигідні умови вже сьогодні! 

Кількість автомобілів обмежена.

*За детальною інформацією звертайтесь до представників офіційної дилерської мережі Mazda в Україні – компанії ДП «Авто Інтернешнл». Спеціальні роздрібні ціни діють з 01.10.2019 до 15.10.2019 року.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
Porsche Cayenne Coupe вже в Одесі Porsche Cayenne Coupe вже в Одесі
Следующий материал
Эндурим по-взрослому: как подготовиться к дальней поездке? Эндурим по-взрослому: как подготовиться к дальней поездке?
×
?
Оцените страницу

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA