AUTO.RIA
Модельний ряд ŠKODA представлений на аграрних виставках України 2019 Назад

Модельний ряд ŠKODA представлений на аграрних виставках України 2019 На правах рекламы

Надійність, функціональність і високі експлуатаційні характеристики автомобілів ŠKODA визначають їх високу затребуваність в В2В сегменті.

Автомобілі ŠKODA давно і впевнено стали лідерами корпоративного сегмента, займаючи 14% ринку*. Агропромисловий сектор не є винятком. Вибираючи найкращі рішення для свого бізнесу, і фермери, і великі українські агропромислові холдинги, і міжнародні компанії вже оцінили надійність, функціональність і високі експлуатаційні характеристики автомобілів ŠKODA.

У цьому сезоні компанія «Єврокар» традиційно стане активним учасником аграрних виставок України. Гості та учасники виставкових заходів зможуть не тільки познайомитися з модельною лінійкою автомобілів ŠKODA, але і протестувати безкомпромісний ŠKODA Kodiaq, маневрений ŠKODA Karoq, оцінити комфорт і функціональність бестселера ŠKODA Octavia та одними з перших побачити оновлений ŠKODA Superb.

План найближчих заходів:

Битва агротитанів

  • Дата: 5 – 6 вересня
  • Місце:  Київська область, село Степове

AgroExpo-2019

  • Дата: 25 – 28 вересня
  • Місце: м. Кропивницький, вул. Мурманська, 8

AgroComplex 2019

  • Дата: 29 – 31 жовтня
  • Місце: Киев, МВЦ.

Запрошуємо вас відвідати стенд ŠKODA і вибрати кращого помічника для життя і бізнесу.

Довідка:

ТОВ "Єврокар" - офіційний дистрибутор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Дилерська мережа ŠKODA є однією з найбільших в Україні і визнана однією з кращих в Європі в області організації роботи сервісної мережі і рівня оснащеності станцій технічного обслуговування автомобілів. В дилерській мережі ŠKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується застосуванням системи менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2008.

*Дані досліджень ІАГ «Автоконсалтинг» за 2019 рік

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Країна AUTO.RIA