AUTO.RIA
Безкоштовна діагностика автомобіля в дилерській мережі Suzuki у вересні! Назад

Безкоштовна діагностика автомобіля в дилерській мережі Suzuki у вересні! На правах рекламы

Компанія ДП "Авто Інтернешнл" оголошує про старт вже традиційної осінньої сервісної кампанії в офіційній дилерській мережі Suzuki.
Акции от автосалону Автотрейдинг-Одесса Одесса ул. 6-й км Овидиопольской дороги, 10/2 Сайт салону

Компанія ДП "Авто Інтернешнл" оголошує про старт вже традиційної осінньої сервісної кампанії в офіційній дилерській мережі Suzuki. В період з 16.09.2019 по 16.10.2019 власники автомобілів Suzuki можуть провести комплексну* діагностику свого автомобіля безкоштовно**, при цьому купивши робіт або запасних частин на суму 500 грн з ПДВ, взяти участь в розіграші цінних подарунків***.

В рамках всеукраїнської сервісної кампанії офіційні сервісні центри Suzuki пропонують провести комплекс* робіт з діагностики двигуна і ходової частини, а також взяти участь в розіграші цінних подарунків: сертифікат на обслуговування в сервісному центрі Suzuki номіналом 1000 грн**** і 5000 грн*****. Акційна програма з діагностики містить комплекс рекомендованих Suzuki Motor Corporation робіт по перевірці основних систем і вузлів, а також комп'ютерну діагностику за допомогою сучасного обладнання Suzuki SDT-II.

Дізнатися про подробиці сервісної кампанії і записатися на обслуговування можна в офіційних дилерів Suzuki в Україні.*

Під комплексною діагностикою / комплексом робіт мається на увазі список перевірочних та діагностичних робіт:

Первинна перевірка:

 • зовнішні прилади освітлення (ліхтарі, покажчики)
 • стан щіток склоочисників
 • прилади салону (елементи керування та інше)
 • стан фільтра кондиціонера (салону)

Комп’ютерна перевірка з використанням Suzuki SDT-II:

 • стан електронних систем
 • відсутність кодів несправностей (DTC)

Перевірка рівня та стану мастил і технічних рідин:

 • моторного мастила
 • рідини автоматичної коробки перемикання передач (якщо обладнано)
 • гальмової рідини/рідини зчеплення
 • охолоджувальної рідини
 • рідини гідропідсилювача керма (якщо обладнано)
 • рідини омивача скла

Перевірка елементів підвіски:

 • амортизатори, стійки та підшипники
 • сайлентблоки, втулки та подушки стабілізатора
 • деталі кермового механізму
 • шарнірні з’єднання та їх пильовики

Перевірка гальмівної системи:

 • гальмівні диски і колодки (зношення, пошкодження)
 • гальмівні магістралі та трубопроводи (цілісність)

Стан елементів вихлопної системи та їх кріплення

Тиск повітря та стан колісних шин

**Під безоплатною діагностикою мається на увазі можливість замовити комплекс* перевірочних та діагностичних робіт за сумарною ціною 1 грн з ПДВ.

***Кількість подарунків обмежена (25 шт. сертифікатів номіналом «1000 грн» і 5 шт. сертифікатів номіналом «5000 грн»). Визначення одержувачів здійснюється шляхом ідентифікації кожного учасника через унікальний номер кузова його автомобіля (VIN). Визначення одержувачів подарунків здійснюється у двох категорія окремо (сертифікат «1000 грн» і «5000 грн»), за допомогою сервісу www.random.org. Оголошення переможців відбудеться після закінчення акції шляхом інформування смс-повідомленням та зазначенням результатів на офіційному сайті www.suzuki.ua.

****Термін дії подарункових сертифікатів обмежений і діє з 01.11.2019 по 28.02.2020. Даний сертифікат надає можливість безкоштовно пройти одноразове обслуговування (для одного автомобіля) на авторизованому сервісному центрі Suzuki, яке включає запасні частини, аксесуари та роботи з їх установки / заміни в межах 1000 грн з ПДВ. Товари, згідно з сертифікатами, на руки не видаються. Для того, щоб скористатися сертифікатом, потрібно звернутися до авторизованого дилера Suzuki.

*****Термін дії подарункових сертифікатів обмежений і діє з 01.11.2019 по 28.02.2020. Даний сертифікат надає можливість безкоштовно пройти одноразове обслуговування (для одного автомобіля) на авторизованому сервісному центрі Suzuki, яке включає запасні частини, аксесуари та роботи з їх установки / заміни не більше 5000 грн з ПДВ. Товари, згідно з сертифікатами, на руки не видаються. Для того, щоб скористатися сертифікатом, потрібно звернутися до авторизованого дилера Suzuki.

ДП «Авто Інтернешнл» залишає за собою право на зміну умов і термінів акції.

Для отримання більш докладної інформації про терміни і умови проведення сервісної програми і акційних пропозицій Suzuki зверніться до персоналу авторизованого сервісного центру Suzuki або відвідайте сайт http://suzuki-odessa.com.ua/ua.

Адреса автосалону Suzuki:м. Одеса, вул. 6-й км Овідіопольської дороги, 10/2

Тел: (048) 734-36-64 Факс: (048) 734-36-61

Е-mail: suzuki@odessa.autotrading.ua

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Країна AUTO.RIA