AUTO.RIA

Продовження спеціального ціноутворення на обмежений список автомобілів Volkswagen Polo На правах рекламы

Продовження спеціального ціноутворення на обмежений список автомобілів Volkswagen Polo Другие новости
Спеціальне ціноутворення передбачає додаткову вигоду для клієнта -5%.

Шановні клієнти!

Повідомляємо Вам про те, що продовження акційного ціноутворення на обмежений перелік автомобілів VW Polo, згідно з яким роздрібні ціни знижено до -5% та розраховано в національній валюті за комерційним курсом Порше Україна на основі фіксованої вартості автомобіля в доларах США.

Залишилось всього 5 автомобілів, вартість стартує від 475 067 грн*

Акційні умови діють до 31.10.2019 р.

Список обмеженого складу автомобілів, на який розповсюджується дія акції, ви можете дізнатись у менеджерів відділу продажів Volkswagen.

В залежності від курсових коливань та ринкової кон’юнктури дія спеціального ціноутворення може бути зупинена без попередження.

*Вартість автомобіля розраховується згідно з діючим валютним курсом 24,12 грн станом на 01.10.2019. Інформація не є рекламою та надана з метою попереднього ознайомлення. Остаточна вартість конкретного автомобіля визначається у договорі купівлі-продажу на день придбання.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
Потрібен автобус для бізнесу? – Купити автобуси в АІС можна в лізинг за ставкою 0,01% річних! Потрібен автобус для бізнесу? – Купити автобуси в АІС можна в лізинг за ставкою 0,01% річних!
Следующий материал
Новий Volkswagen Touareg з фінансуванням від 0,01% на перший рік та 0% адміністративною комісією Новий Volkswagen Touareg з фінансуванням від 0,01% на перший рік та 0% адміністративною комісією
×
?
Оцените страницу

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA