AUTO.RIA

ŠKODA на IAA 2019: крок у майбутнє На правах рекламы

ŠKODA на IAA 2019: крок у майбутнє Другие новости
Виробник автомобілів продемонстрував дві перші у своїй історії електрифіковані серійні моделі: повністю електричний гібридний модуль Citigo-e iV і Superb iV.

У середині травня в Братиславі ŠKODA представила свій новий суббренд iV E-Mobility. Виробник автомобілів продемонстрував дві перші у своїй історії електрифіковані серійні моделі: повністю електричний гібридний модуль Citigo-e iV і Superb iV. Ці моделі втілюють в собі принципи E-Mobility Simply Clever, пропонуючи швидку зарядку, можливість долати великі відстані й доступні ціни. Таким чином, ŠKODA офіційно вступила в еру електромобільності, взявши курс на успішне майбутнє.

  • Електромобільність: запуск Superb iV і Citigo-e iV знаменує початок нової ери для ŠKODA.
  • Автовиробник об'єднує електромобілі і мобільні рішення під брендом ŠKODA iV.
  • Прем'єра Superb Scout: оновлена модельна лінійка Superb тепер з новим багатофункціональним представником.
  • Дебют комплектація Monte Carlo для моделей Scala і Kamiq.
  • Доповнення до парку G-Tec: Scala і Kamiq з екологічним і ефективним CNG.
  • ŠKODA Auto DigiLab розширює інноваційні можливості та досвід розробки цифрових технологій.
  • ŠKODA Auto продемонструє всі новинки на IAA 2019 з 10-22 вересня на стенді A11, павільйон 3.0.

Електричні компоненти виробляються в Млада-Болеславі з вересня 2019 року. Паралельно бренд підтримує розвиток ефективної інфраструктури: компанія планує встановити 7000 точок зарядки вже до 2025 року, інвестувавши в проект 32 мільйони євро. Одночасно з цим йде процес адаптації персоналу до вимог електромобільності - більше 13 000 працівників пройшли навчання і придбали нові компетенції.

ŠKODA Superb iV і ŠKODA Citigo-e iV - перші електрифіковані моделі за 124-річну історію компанії. З початку 2020 року флагманський Superb буде доступний з гібридним модулем, потужним бензиновим двигуном і електромотором. CITIGOe iV є першим серійним автомобілем ŠKODA, який приводиться в дію виключно електродвигуном потужністю 61 кВт. Автомобіль має запас ходу до 260 км. Крім того, що Citigo-e iV живиться тільки від батареї, він не генерує ніяких викидів в атмосферу.

Оновлений ŠKODA Superb вперше став доступний у версії Scout і отримав не тільки візуальні зміни, але і нові технологічні рішення: нові повністю світлодіодні матричні фари, ідеальне поєднання позашляхових характеристик завдяки посиленому кузову, повному приводу і пакету Rough-Road.

Додавши комплектацію Monte Carlo для Scala і Kamiq, чеський бренд розширює можливості ралійної модифікації в сегментах компактних автомобілів і міських позашляховиків. Обидві моделі виглядають агресивніше завдяки яскравим чорним елементам автомобіля та додаткових опцій. Scala G-Tec і Kamiq G-Tec будуть додані в портфель бренду ŠKODA до кінця року як екологічні та безпечні для навколишнього середовища автомобілі.

На тлі інноваційних змін бренду ŠKODA Auto DigiLab є ключовою і рушійною силою багатьох цифрових інноваційних процесів. Семінари, що проводяться в Празі, Тель-Авіві та Пекіні, розширюють досвід розвитку бренду в області цифровізації. Це лише деякі з численних проектів: мобільна соціальна служба CareDriver для дітей, літніх людей та людей з обмеженими можливостями, служба спільного використання е-скутерів BeRider в Празі і сервіс WeShare.

WeShare - це послуга спільного використання електромобілів, що забезпечує екологічно безпечну і стійку мобільність. WeShare допомагає зробити міста чистіше і тихіше, створюючи більше життєвого простору для всіх. Сервіс WeShare був успішно запущений в червні 2019 року в Берліні компанією VW і у співпраці з ŠKODA буде реалізований в Празі у 2020 році.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
Акція «Ти готовий до зими?» Акція «Ти готовий до зими?»
Следующий материал
Решите, наконец, вопрос растаможки! Как проходит акция возле Верховной Рады. (ОБНОВЛЯЕТСЯ) Решите, наконец, вопрос растаможки! Как проходит акция возле Верховной Рады. (ОБНОВЛЯЕТСЯ)
×
?
Оцените страницу

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA