AUTO.RIA

Модельний ряд ŠKODA представлений на аграрних виставках України 2019 На правах рекламы

Модельний ряд ŠKODA представлений на аграрних виставках України 2019 Другие новости
Надійність, функціональність і високі експлуатаційні характеристики автомобілів ŠKODA визначають їх високу затребуваність в В2В сегменті.

Автомобілі ŠKODA давно і впевнено стали лідерами корпоративного сегмента, займаючи 14% ринку*. Агропромисловий сектор не є винятком. Вибираючи найкращі рішення для свого бізнесу, і фермери, і великі українські агропромислові холдинги, і міжнародні компанії вже оцінили надійність, функціональність і високі експлуатаційні характеристики автомобілів ŠKODA.

У цьому сезоні компанія «Єврокар» традиційно стане активним учасником аграрних виставок України. Гості та учасники виставкових заходів зможуть не тільки познайомитися з модельною лінійкою автомобілів ŠKODA, але і протестувати безкомпромісний ŠKODA Kodiaq, маневрений ŠKODA Karoq, оцінити комфорт і функціональність бестселера ŠKODA Octavia і одними з перших побачити оновлений ŠKODA Superb.

План найближчих заходів:

Битва Агротитанів

  • Дата: 5 - 6 вересня
  • Місце:  Київська область, село Степовое

AgroExpo-2019

  • Дата: 25 - 28 вересня
  • Місце: м. Кропивницький, вул. Мурманська, 8

AgroComplex 2019

  • Дата: 29 - 31 жовтня
  • Місце: Киев, МВЦ.

Запрошуємо вас відвідати стенд ŠKODA і вибрати кращого помічника для життя і бізнесу.

Довідка:

ТОВ "Єврокар" - офіційний дистрибутор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Дилерська мережа ŠKODA є однією з найбільших в Україні і визнана однією з кращих в Європі в області організації роботи сервісної мережі і рівня оснащеності станцій технічного обслуговування автомобілів. В дилерській мережі ŠKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується застосуванням системи менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2008.

*Дані досліджень ІАГ «Автоконсалтинг» за 2019 рік

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
ŠKODA зберегла лідерські позиції на українському ринку ŠKODA зберегла лідерські позиції на українському ринку
Следующий материал
Решите, наконец, вопрос растаможки! Как проходит акция возле Верховной Рады. (ОБНОВЛЯЕТСЯ) Решите, наконец, вопрос растаможки! Как проходит акция возле Верховной Рады. (ОБНОВЛЯЕТСЯ)
×
?
Оцените страницу

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA