AUTO.RIA

Інтелектуальний кросове з вигодою до 70 670 грн На правах рекламы

Інтелектуальний кросове з вигодою до 70 670 грн Другие новости
Поєднання можливостей повного приводу і яскравого, преміального дизайну нового Nissan X-Trail роблять цей кросовер справжнім витвором мистецтва.

Nissan Intelligent Mobility

Тримайте все під контролем з новим Nissan X-Trail. Інтелектуальні системи Nissan Intelligent Mobility допоможуть вам контролювати навколишнє оточення і завжди бути в курсі того, що відбувається навколо.

Захоплююче комфортний

Насолодитися зоряним небом або зігрітися після ночі на природі? У будь-якій пригоді ви можете покластися на свій позашляховик Nissan X-Trail. Щоб створити анатомічні крісла Zero Gravity, інженери Nissan звернули свій погляд в космос. Відтворюючи розслаблену позу людини в невагомості, вони спроектували передні крісла з всебічною підтримкою хребта і спеціальними вставками, щоб поліпшити кровообіг і рівномірніше розподілити тиск тіла по поверхні крісла. Ви будете відчувати більше комфорту і менше втоми навіть в довгих поїздках.

Дизайн

Поєднання можливостей повного приводу і яскравого, преміального дизайну нового Nissan X-Trail роблять цей кросовер справжнім витвором мистецтва.

Ви можете самі переконатися в тому, що Nissan X-Trail здатен покорити й заміську трасу і жахливе бездоріжжя завітавши до нас на тест-драйв у дилерський центр Автомир Nissan, що знаходиться на Немирівському шосе 94В. Запис доступний за телефоном 067 430 06 09

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
Поради з автостради №6 Поради з автостради №6
Следующий материал
Решите, наконец, вопрос растаможки! Как проходит акция возле Верховной Рады. (ОБНОВЛЯЕТСЯ) Решите, наконец, вопрос растаможки! Как проходит акция возле Верховной Рады. (ОБНОВЛЯЕТСЯ)
×
?
Оцените страницу

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA