AUTO.RIA
Компанія Hyundai представила концепт електрокара 45! Назад

Компанія Hyundai представила концепт електрокара 45! На правах рекламы

Компанія Hyundai приєдналась до ретро направлення в дизайні та привезла на мотор-шоу в Франкфурті свій експеримент в цій області.
Акции от автосалону Hyundai Буг Авто Винница ул. Немировское шоссе, 94В Сайт салону

Хетчбек Hyundai 45 зроблений в стилістиці автомобіля Hyundai Pony Coupe Concept, який був представлений 45 років назад.

Новий автомобіль має схожі лінії  кузову, а також здивовує дизайном світлотехніки. Але пропорції тепер зовсім інші. До речі, той концепт семидесятих був створений в співпраці з італійською студією Italdesign, та саме зараз над сучасним  концептом дизайнери Hyundai працювали самостійно. Саме таким компанія бачить направлення дизайну для майбутніх електромобілей та безпілотників.

Відомо, що передні та задні стойки мають нахил 45 градусів. Діодні полоси на передніх дверях можуть показувати рівень зарядутягової батареї, а ще Hyundai 45 має приховані камери кругового огляду, у яких є система очитски від бруду: лінза  крутиться відносно маленької щітки.

В салоні - рівна підлога (під нею знаходиться тягова батарея), поворотні передні крісла й обробка шкірою, тканиною і дерев'яним шпоном. Разом з широким екраном, на передній панелі є замасковані проекційні дисплеї, котрі проектують картинку прямо на інтер'єрних панелях. 

Нажаль, компанія Hyundai не наводять будь-яких  характеристик нового концепту, про дати серійного виробництва (якщо воно таки заплановано) поки залишається загадкою.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Країна AUTO.RIA