AUTO.RIA

Розбираймося які інновації в оновленого Volvo! На правах рекламы

Розбираймося які інновації в оновленого Volvo! Другие новости
Нове покоління гібридних технологій!
Акции от автосалону VOLVO CAR – КИЇВ АЕРОПОРТ Чубинское Бориспільське шосе (поворот на Аеропорт) 7 хвилин від Києва, с. Чубинське, вул. Київська 47. Сайт салону

М’які гібриди - оптимізація роботи двигуна внутрішнього згорання

Volvo Cars завжди прагне досконалості. Компанія представила лінійку м’яких гібридних моделей (mild hybrids), починаючи з бензинової і дизельної версій XC90 і XC60. У м’яких гібридах вперше буде реалізована система рекуперації кінетичної енергії при гальмуванні, яка в поєднанні з двигунами внутрішнього згоряння утворює нову електрифіковану силову установку, зазначену індексом «B».

Нове покоління гібридних технологій

М’які гібриди – це більш ефективне рішення, що забезпечує зниження навантаження на двигун внутрішнього згоряння, тим самим скорочуючи витрату палива і покращуючи їздові характеристики автомобіля Volvo. М’яка гібридна технологія включає електромотор, батарею 48 Вольт, адаптер 12 В у 48 В та традиційний двигун внутрішнього згоряння. Електромотор виконує функцію стартера, що значно полегшує роботу двигуна. Він також працює як генератор, дозволяючи використовувати енергію гальмування, яка передається на батарею 48 Вольт. Така схема використання електроенергії забезпечує більш впевнене та швидке прискорення автомобіля.

Чим відрізняється м’який гібрид від повного та гібрида, що підключається?

М’який гібрид використовує електромотор для підтримки двигуна внутрішнього згоряння. Повний гібрид оснащений більш потужним електродвигуном та батареєю в порівнянні з м’яким гібридом. Повний гібрид може забезпечувати рух автомобіля на електротязі на коротких відстанях. Заряд батареї здійснюється від двигуна або за рахунок рекуперації енергії гальмування.

Гібрид, що підключається, заряджається безпосередньо від мережі в любому будинку або на громадській станції зарядки авто. Він має великий запас руху на електроенергії за рахунок більш потужної батареї і електродвигуна. Цей гібрид може використовуватися більшістю людей для поїздок тільки на невеликі відстані, наприклад, електроенергії вистачить для поїздок до роботи і назад, до магазину та по території міста.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
×
Вам нравится эта страница?
Отмена
Спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA