AUTO.RIA
Економна дизельна Ateca за акційною ціною. Спецпропозиція від SEAT Назад

Економна дизельна Ateca за акційною ціною. Спецпропозиція від SEAT На правах рекламы

Це останні автомобілі в цьому сезоні, які віддаємо за акційними цінами від 21 тис євро.

Ще 10 акційних SEAT Ateca приїхали до Алекс СО! Це останні автомобілі в цьому сезоні, які віддаємо за акційними цінами від 21 тис євро.

Комфортабельний міський кросовер з економним дизельним двигуном на 1,6 л. 

Все про SEAT Ateca можна дізнатися тут. 

Як юридичні, так і фізичні особи мають можливість оплачувати вартість авто частинами. Діють доступні програми фінансування від Porsche Finance Group Ukraine. На цю лімітовану партію відсоткова ставка лише від 6,9% річних у гривні. Аванс від 25% до 90%.

* Розуміється фінансування придбання автомобілів SEAT Ateca 1.6TDI 2WD на умовах:  

- процентна ставка 9,9% у гривні (фіксована) на перший рік фінансування, за умови сплати авансового платежу від 25% до 50% від вартості автомобіля (починаючи з другого року фінансування - процентна ставка 22,99% (плаваюча));
- процентна ставка 6,9% у гривні (фіксована) на перший рік фінансування, за умови сплати авансового платежу від 50% до 90% від вартості автомобіля (починаючи з другого року фінансування - процентна ставка 22,99% (плаваюча)).

** Гарантоване отримання страхового полісу КАСКО на один рік з франшизою 0,5% за умови придбання автомобілів SEAT Ateca 1.6TDI 2WD за власні кошти.

Максимальна сума кредитування визначається в залежності від розміру авансового внеску та вартості автомобіля. Реальна річна процентна ставка розраховується під час укладення кредитного договору. Передбачає загальні витрати за споживчим кредитом, виражені у процентах річних від загального розміру виданого кредиту. Максимальний строк фінансування - до 5 років.

Ця реклама не є публічною пропозицією укласти договір купівлі-продажу автомобіля, кредитний договір або договір фінансового лізингу та має лише інформаційний характер.

Porsche Finance Group Ukraine: кредитує ТОВ «Порше Мобіліті» (свідоцтво Держфінпослуг ІК 58 від 02.07.2009; ліцензія на надання коштів у позику/фінансовий кредит, розпорядження Нацкомфінпослуг № 2199 від 01.06.2017), послуги фін. лізингу надає ТОВ «Порше Лізинг Україна» (довідка Держфінпослуг ФЛ 387 від 24.07.2008), ліцензія на надання послуг фінансового лізингу, розпорядження Нацкомфінпослуг № 1314 від 25.04.2017).

Пропозиція діє з 05.06.2019 р. по 31.12.2019 р. включно.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми