AUTO.RIA
Нова програма кредитування на автомобілі Mitsubishi «Отримуй більше» Назад

Нова програма кредитування на автомобілі Mitsubishi «Отримуй більше» На правах рекламы

Автоцентр «Соллі Плюс Харків», офіційний дилер автомобілей Mitsubishi, оголошує про покращені умови кредитування на придбання сміливого позашляховика Mitsubishi Pajero Sport та надійного пікапа Mitsubishi L200.
Акции от автосалону НИКО ДНЕПР Днепр (Днепропетровск) ул. Космическая, 27 Д Сайт салону

Нова програма з кредитування «Отримуй більше», розроблена спільно з перевіреним партнером - ОТП банком, пропонує унікальні розширені умови, які дозволяють придбати нові автомобілі Mitsubishi в кредит з додатковими перевагами:

- Відсутність обов’язкового страхування КАСКО (при авансовому внеску від 70%);

- Відсутність сплати одноразової комісії банку (при авансовому внеску від 80%).

Для отримання переваг нової програми кредитування «Отримуй більше» необхідно здійснити авансовий внесок у розмірі 70%, що забезпечить відсутність обов’язкового страхування КАСКО при купівлі нового Pajero Sport чи L200. Якщо ж сума авансового внеску складе 80% - зникне необхідність сплачувати одноразову комісію банку.

Відповідно до умов програми «Отримуй більше», кредит на купівлю нового автомобіля Mitsubishi у розмірі до 500 000 грн надається у гривнях з фіксацією валютного курсу.  Термін кредитування становить 12 місяців при відсотковій ставці 0,01%*.

Детальні умови програми кредитування «Отримуй більше» на автомобілі Mitsubishi від ОТП банку.

Завантажити деталі програми

*Ви можете придбати новий автомобіль ТМ «Mitsubishi» в кредит за процентною ставкою 0,01% на таких умовах: максимальний строк, на який видається кредит - 1 рік, мінімальний розмір першого внеску - від 70 % вартості автомобіля, максимальна сума, на яку може бути виданий кредит - 500 000 грн., процентна ставка - 0.01 % річних (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу кредиту - до 1.50 % (в залежності від обраного авансового внеску), реальна річна процентна ставка - до 2.79% річних (в залежності від параметрів обраного продукту). Кредитування здійснюється АТ «ОТП Банк» (ліцензія НБУ № 191 від 05.10.2011 р.). Ця пропозиція дійсна на території України (крім тимчасово окупованих територій та зони проведення ООС) в офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors, з 05.08.2019 р. по 31.12.2019 р. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови дізнайтесь на сайті mitsubishimotors.com.ua

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми