AUTO.RIA

Peugeot сервис На правах рекламы

Peugeot сервис Другие новости
На всі нові легкові автомобілі Peugeot діє заводська гарантія 3 роки або 100 тис. км пробігу.

Починаючи з 1 липня 2019 року, на всі нові легкові автомобілі Peugeot діє заводська гарантія 3 роки або 100 тис. км пробігу. Це нововведення покликане посилити конкурентні переваги Марки, адже виробник впевнений у високих експлуатаційних якостях автомобілів, а значить, готовий гарантувати це і своїм клієнтам. 

Автомобілі Peugeot стрімко набирають популярність в Україні, про що свідчить і зростання частки ринку - згідно з даними Auto-Consulting Бренд вперше за час роботи офіційного представництва в Україні увійшов до ТОП-10 найбільш продаваних в нашій країні, посівши 7 місце рейтингу. І це логічно, адже завдяки своєму відмінному дизайну і якості матеріалів, надійності і витривалості, а також вигоді в експлуатації автомобілісти все частіше вибирають саме автомобілі Peugeot для українських доріг. Компанія не просто заявляє, а й готова гарантувати своїм клієнтам стабільну роботу їх транспортного засобу, збільшивши гарантійний термін на всі легкові автомобілі Peugeot до 3-х років або 100 тис. км. 

Також прийнявши до уваги особливості експлуатації комерційного транспорту, для якого характерні підвищені навантаження і величезні щорічні пробіги, легко-вантажні (LCV) автомобілі Peugeot отримають гарантію 2 роки без обмеження по пробігу. Також важливо відзначити, що на ряд вузлів і агрегатів автомобіля діють власні гарантійні умови. Крім того, передбачена окрема гарантія від наскрізної корозії кузова - 12 років для легкових автомобілів. 

У модельному ряді Бренда знайдеться автомобіль під будь-які потреби: Новий фастбек Peugeot 508 підійде для любителів швидкої їзди і агресивної зовнішності, SUV'ов Peugeot 2008, 3008 і семимісний 5008 дозволять легко розсікати по міських нерівностях, практичний сіті-кар Peugeot 108 додасть маневреності, яскравий хетчбек 208 стане надійним супутником в повсякденних завданнях, а поєднати домашні справи і роботу допоможуть універсальні автомобілі - Peugeot Traveller і Новий Peugeot Rifter. З комерційних автомобілів бренд готовий запропонувати моделі Peugeot Partner, Expert і Boxer. 

Нові гарантійні умови діють для всіх легкових та легко-вантажних автомобілів Peugeot, куплених з 1 липня 2019 року.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
×
Вам нравится эта страница?
Отмена
Спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA