AUTO.RIA
Компактний та наднадійний: Lexus UX отримав найвищу оцінку з безпеки Назад

Компактний та наднадійний: Lexus UX отримав найвищу оцінку з безпеки На правах рекламы

Кросовер Lexus UX має виразний та сміливий дизайн, а також є одним із найнадійніших автомобілів для водіїв і пасажирів.

Під час випробувань новий кросовер Lexus UX отримав максимальні 5 зірок у рейтингу безпеки транспортних засобів Euro NCAP 2019.

Кросовер Lexus UX має виразний та сміливий дизайн, а також є одним із найнадійніших автомобілів для водіїв і пасажирів. Рівень безпеки для дорослих становить 96%, для дітей - 85%. Це найвищі показники серед нових автомобілів, що протестовані згідно з встановленими нормами від 2019 року. Автомобіль також має найкращий у своєму класі рівень захисту для велосипедистів і пішоходів завдяки функції автоматичного екстреного гальмування (рівень захисту вразливих учасників дорожнього руху становить 82%).

Lexus UX оснащено передовими технологіями активної безпеки Lexus Safety System+. Новий кросовер також підтримує сучасні функції пасивної безпеки завдяки застосуванню платформи Global Architecture-C і 8 подушок безпеки у стандартній комплектації.

Система безпеки Lexus Safety System+ другого покоління включає нові функції, що допомагають запобігти або мінімізувати наслідки нещасних випадків на дорогах. Серед них: функція виявлення велосипедистів у денний час і функція виявлення пішоходів уночі. Система круїз-контролю Dynamic Radar Cruise Control і система сповіщання про з’їзд автомобіля зі смуги руху забезпечують автоматичне керування автомобілем згідно зі стандартом SAE другого рівня.

Наразі система безпеки Lexus Safety System+ доступна у 99% автомобілів, що продаються в Європі. Це підтверджує зобов’язання бренда оснастити передовими технологіями безпеки не тільки преміальні моделі, а й усі інші лінійки автомобілів Lexus.

Оновлена Lexus Safety System+ включає:

- систему попередження про зіткнення: завдяки покращеній чутливості камери стало значно легше виявляти пішоходів в умовах слабкого освітлення або вночі, а також велосипедистів у денний час. Це дозволяє зменшити кількість аварійних випадків на дорогах. Окрім того, система підтримує розширений кут виявлення об’єктів. У разі високої вірогідності зіткнення вона автоматично вмикає гальма;

- систему круїз-контролю Dynamic Radar Cruise Control: застосовує радіолокаційний датчик, що працює на базі міліметрових хвиль, і камеру для виявлення та утримування дистанції з автомобілем, який рухається попереду. Система вмикає гальмування відповідно до маневрів автомобіля, що рухається попереду;

- систему розпізнавання дорожніх знаків: розпізнає всі типи дорожніх знаків і виводить інформацію про них на дисплей в автомобілі. Завдяки цій системі водій може в один дотик змінити параметри швидкості згідно з обмеженнями для відповідної ділянки дороги;

- систему сповіщання про з’їзд автомобіля зі смуги руху: допомагає водіям утримувати автомобіль у центрі смуги. Так, система забезпечує надійне водіння та безпеку для всіх учасників дорожнього руху;

- систему автоматичного керування дальнім світлом: вмикає фари дальнього світла й забезпечує відмінну видимість під час керування вночі (стандартна комплектація). Опційно в новому кросовері Lexus UX можна встановити адаптивну систему дальнього світла (AHS). Одинадцять окремих світлодіодних чипів у фарах вмикаються або вимикаються під час руху для точного та комфортного керування освітленням.

Щоб дізнатися більше про новий кросовер Lexus UX та його функції безпеки, будь ласка, телефонуйте нашим консультантам: 044 499 4009.

Докладна інформація щодо рейтингу безпеки Euro NCAP доступна за посиланням: www.euroncap.com.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми