AUTO.RIA

Ваш Lexus - як новий! На правах рекламы

Ваш Lexus - як новий! Другие новости
Своєчасна періодична хімчистка збереже салон автомобіля в ідеальному стані!

Багато автовласників вважають, що хімчистку салону автомобіля потрібно робити лише перед продажем авто, щоб надати оновлений вигляд салону, або, коли в салоні з'являються великі плями і різкі сторонні запахи.

Це не зовсім так, тому, що автомобіль забруднюється щоденно -  під впливом негоди, тютюнового диму, розлитих напоїв і розсипаних продуктів харчування і транспортування домашніх тварин. Екологічна обстановка в мегаполісах залишає бажати кращого і весь пил, що міститься в повітрі, поступово осідає в салоні на стелі, сидіннях і ковроліні. З часом бруд не тільки накопичується, а й все глибше проникає в оздоблення салону. 

І всім цим ви дихаєте кожен раз, сідаючи у свій автомобіль! Забуваючи про фактори забруднення салону, можна витратити багато часу на пошуки причин неприємного запаху, списуючи все на вентиляційну систему.

Своєчасна періодична хімчистка збереже салон автомобіля в ідеальному стані!

Комплекс автохімчистки займає досить тривалий час - від 5-и до 10 годин (у разі сильного забруднення). Процедура вимагає як спеціального обладнання, так і навичок роботи з ним.

Сервіс Лексус Сіті Плаза пропонує весь спектр послуг по догляду за авто, в тому числі та хімчистку салону.

Детальніше про неї Ви можете дізнатися за номером телефону 044 290 36 08 або у наших сервісних консультантів відвідавши сервіс Lexus за адресою м. Київ, пр. С. Бандери, 24Б.

З турботою про Ваш автомобіль!

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
×
Вам нравится эта страница?
Отмена
Спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA