AUTO.RIA
Нова коробка за ціною ремонту! Актив Гран Прі дивує цінами на запчастини для автомобілів Citroёn. Назад

Нова коробка за ціною ремонту! Актив Гран Прі дивує цінами на запчастини для автомобілів Citroёn. На правах рекламы

Онови свій автомобіль з максимальною вигодою до 70%.

Власники ряду моделей Citroёn отримали можливість оновити свій автомобіль з максимальною вигодою до 70%. На цей раз глобальне зниження цін торкнулось механічної та автоматичної коробок перемикання передач, що дає можливість придбати нову трансмісію майже за ціною ремонту старої - і дана пропозиція тепер діє на постійній основі.

Після кузову і двигуна, мабуть, саме трансмісія є найбільш складним і дорогим вузлом автомобіля. Проблеми з коробкою перемикання передач трапляються рідко, але якщо з'явились, то ремонт складний і дорогий. По-справжньому турботливий власник буде шукати найкращий варіант для свого автомобіля - і тепер він є: повна заміна трансмісії новим оригінальним вузлом.

Фірмова оригінальна коробка перемикання передач гарантує максимальну якість деталей, ретельність збірки вузла, простоту монтажу на автомобіль, ідеально-точний збіг всіх кріпильних елементів і підбір передавальних чисел. Завдяки унікальній пропозиції, власники автомобілів Citroёn можуть придбати нові оригінальні трансмісії за спеціальними цінами, які до 70% вигідніше минулих стандартних цін. Наприклад:

Автоматична коробка перемикання передач AL4:

- Стандартна ціна - 199 540 грн –> Нова спеціальна ціна - 59 898 грн. Вигода 70%.

Це лише один приклад трансмісій, яка встановлювалась на такий популярний автомобіль, як Citroёn С4, однак перелік оригінальних вузлів, пропонованих за спеціальними цінами, набагато ширше. Крім того, дана програма по зниженню цін до 70% включає в себе не тільки трансмісії, а й інші великі вузли та агрегати: наприклад, двигуни в зборі за майже такою ж ціною, як капітальний ремонт мотора. Також за спеціальними цінами доступні головки блоку циліндрів, комплекти поршнів, блок двигуна, та ін.

Зниження цін на великі вузли та запчастини діє на постійній основі в офіційному дилерському центрі Актив Гран Прі за адресою: Столичне шосе, 101Г, тел. салон: (044) 590 85 60, тел. сервіс: (044) 590 58 56.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми