AUTO.RIA
Власників автомобілів Hyundai запрошують оновити ПЗ навігаційних пристроїв Назад

Власників автомобілів Hyundai запрошують оновити ПЗ навігаційних пристроїв На правах рекламы

Кожен власник автомобіля Hyundai, обладнаного штатними навігаційними пристроями AVN (виробництва 2010-2019 рр.), може оновити програмне забезпечення (навігаційні карти та системні файли) та отримати довічні поновлення навігаційних систем (мінімум - 10 років).

Компанія "Хюндай Мотор Україна" оголошує про запуск програми MapCare, в рамках якої кожен власник автомобіля Hyundai, обладнаного штатними навігаційними пристроями AVN (виробництва 2010-2019 рр.), може оновити програмне забезпечення (навігаційні карти та системні файли) в найближчому офіційному сервісному центрі Hyundai. Кожен учасник програми також має право отримати довічні поновлення навігаційних систем (мінімум - 10 років).

MapCare - програма, розроблена міжнародною компанією HERE Technologies (займається розробкою картографічного контенту), на замовлення виробника Hyundai Motor Company для оновлення програмного забезпечення (системних файлів) і навігаційних карт для головних пристроїв Audio-Video-Navigation (AVN) на автомобілях Hyundai.

Програма містить файли оновлень для всіх поколінь головних пристроїв AVN - Gen1.x, Gen2.0 та інших, виробництва компаній LG і Mobis (Південна Корея). Файли оновлень доступні як для самих перших автомобілів з пристроями AVN (Santa Fe CM F/L 2010 м.р. та IX 35 EL 2010 м.р.), так і для самих нових моделей (Kona OS EV та Santa Fe TM). Оновлення карт охоплюють всю Європу (понад 45 держав), включно з Україною та сусідні країни.

Щоб оновити програмне забезпечення головних пристроїв, власникам автомобілів Hyundai необхідно звернутися до найближчого офіційного сервісного центру дилерської мережі "Хюндай Мотор Україна". Вартість процедури оновлення – 120 гривень. Детальніше про процес оновлення ПЗ AVN можна дізнатися в офіційних дилерів Hyundai в Україні.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми