AUTO.RIA

Honda створили акумулятори для електромобілів нового покоління На правах рекламы

Honda створили акумулятори для електромобілів нового покоління Другие новости
Розроблений Honda рідкий електроліт дає можливість робити акумулятори куди більш безпечними і екологічними.

В компанії Honda знайшли спосіб створити батареї з високою щільністю зберігання заряду і низькою робочою температурою.

Фахівці японської компанії у співпраці з вченими з Каліфорнійського технологічного інституту і Лабораторією реактивного руху NASA розробили новий тип електроліту, який і дозволить створювати батареї подібного типу.

«Фторид-іонні акумулятори (FIB) пропонують новий хімічний склад з щільністю зберігання заряду в десять разів більше, ніж у нинішніх літій-іонних батарей, – розповів головний науковий співробітник Інституту досліджень Honda і  співавтор роботи Крістофер Брукс. – Вони не схильні до перегріву, а видобуток сировини для таких батарей на такий руйнівний для навколишнього середовища, як екстракція літію або кобальту ».

Варто відзначити, що батареї з твердим електролітом, які проводять іони фтору, існують давно. Однак вони працюють тільки при високій температурі, тобто є проміжним етапом розвитку технології. Розроблений Honda рідкий електроліт дає можливість робити акумулятори куди більш безпечними і екологічними.

Сучасні твердотільні фторид-іонні акумулятори можуть нормально працювати при досить високій температурі – понад 150 градусів Цельсія. Дослідники ж зуміли знайти спосіб отримати фторид-іонний електрохімічний осередок, який здатний працювати при набагато нижчій температурі. Цього вдалося досягти завдяки створенню хімічно стабільного, рідкого електроліту з високою провідністю іонів фтору і широкою робочою напругою. Об’єднавши його з композитним катодом, що використовує сердечник з наноструктурою з міді, лантану і фтору, вдалося запустити зворотній електрохімічний цикл при кімнатній температурі.

Фахівці Honda сподіваються, що створені на основі цього дослідження батареї, можна буде використовуватися в автомобілях і силовій техніці – від газонокосарок до генераторів.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
×
Вам нравится эта страница?
Отмена
Спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

16 видів перевірок