AUTO.RIA

ŠKODA передала 620 900 автомобілів клієнтам в першому півріччі 2019 На правах рекламы

ŠKODA передала 620 900 автомобілів клієнтам в першому півріччі 2019 Другие новости
Компактний позашляховик ŠKODA Karoq став драйвером зростання в першій половині року. Нова модель ŠKODA Scala була успішно представлена ​​на світових ринках.
Акции от автосалону Автоград Ровно вул. Кобзарська, 85 (колишня Пухова) Сайт салону

Офіційний Дилер ТОВ Єврокар, тел.0800500023

ŠKODA збільшила продажі автомобілів в першому півріччі в Росії (+ 9.6%), а також у Східній (+ 8.3%) та Західній Європі (+ 3.2%).

Світові поставки ŠKODA в першому півріччі склали 620 900 автомобілів, що на 4.9% менше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року (з січня по червень 2018 року: 652 700 автомобілів). Основною причиною зниження темпів продажів є складна ситуація на китайському ринку. На інших міжнародних ринках ŠKODA завершила півріччя передавши клієнтам 495 000 автомобілів, збільшивши поставки в цих регіонах на 1.6%. У червні було зафіксовано значне зростання - компанія реалізувала 112 500 автомобілів, переважно в Європі.

Компактний позашляховик ŠKODA Karoq став драйвером зростання в першій половині року. Нова модель ŠKODA #Scala була успішно представлена на світових ринках.

Ален Фавей (Alain Favey), член Ради директорів ŠKODA Auto, відповідальний за продажі і маркетинг, зазначив: «Результати продажів в першій половині року показують, що наш продукт затребуваний у всьому світі. Зокрема, в Європі і в Росії нам вдалося значно збільшити свої показники. Китайський ринок залишається складним. Незважаючи на невизначеність на світових ринках, ми продовжимо наше зростання, як і планувалося, у другій половині року. Наші нові компактні моделі Scala і #Kamiq були дуже добре прийняті споживачами. Оновлений #Superb і новий Superb #Scout також стануть стимулом для подальшого зростання».

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
×
Вам нравится эта страница?
Отмена
Спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA