AUTO.RIA

Відкриття 2-го офіційного дилерського центру Haval в м.Київ На правах рекламы

Відкриття 2-го офіційного дилерського центру Haval в м.Київ Другие новости
Крім вибору сучасних автомобілів, клієнтів дилерського центру Haval очікує комплексне сервісне обслуговування, яке включає такі послуги, як регулярне ТО, діагностика, кузовний ремонт і встановлення додаткового обладнання.

13 липня 2019р. о 12-00, відбудеться урочиста церемонія відкриття 11-го за рахунком і 2-го в м. Київ автоцентру Haval, виконаного згідно корпоративним стандартам нового Логотипу бренду. Відвідувачів автоцентру в цей день чекають тест-драйви, участь в акції, конкурси та гарний настрій.

Новий дилерський центр включає в себе автосалон Haval і сучасну сертифіковану сервісну станцію. Крім вибору сучасних автомобілів, клієнтів дилерського центру Haval очікує комплексне сервісне обслуговування, яке включає такі послуги, як регулярне ТО, діагностика, кузовний ремонт і встановлення додаткового обладнання.

Запрошуємо Вас на відкриття автоцентру Haval! Початок заходу о 12.00.

Новий дилерський центр розташований за адресою: ТОВ "Ніколь-Моторс", Києво-Святошинський р-н. с. Петропавлівська Борщагівка вул. Велика Кільцева 2Б.

Подпишитесь на рассылку

Первыми получайте новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
Горячие предложения на автомобили Mitsubishi с выгодой до 93 000 грн* Горячие предложения на автомобили Mitsubishi с выгодой до 93 000 грн*
Следующий материал
165 видов официальных запчастей Mitsubishi по ценам интернет-магазинов. Скидка до -76% 165 видов официальных запчастей Mitsubishi по ценам интернет-магазинов. Скидка до -76%
×
?
Оцените страницу

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

16 видів перевірок