AUTO.RIA
ID. Buggy визнаний кращим на конкурсі елегантності Назад

ID. Buggy визнаний кращим на конкурсі елегантності На правах рекламы

ID. Buggy вперше представлений на міжнародному Женевському автосалоні.

Участь в конкурсі автомобільної елегантності в Шантії (Chantilly Arts & Elegance, Richard Mille) стало важливою подією для ID. Buggy, вперше представленому на міжнародному Женевському автосалоні.

Концепт-кар був відзначений призом глядацьких симпатій. Шеф-дизайнер марки Volkswagen Клаус Бішофф (Klaus Bischoff) зазначив: «Те, що автолюбителі з усього світу обрали ID. Buggy кращим на заході такого високого рівня, - величезне досягнення нашої команди дизайнерів. Цей успіх підтверджує, що наше бачення електромобільності знаходить відгук у потенційних покупців ».

Конкурс Chantilly Arts & Elegance, Richard Mille - одне з найважливіших заходів для автомобільної індустрії поряд з такими, як Concours d'Elegance в каліфорнійському Пеббл-Біч.

«Конкурс в Шантії - особлива подія в нашій сфері: тут видатні автомобілі зустрічаються із зацікавленою, по-справжньому захопленої аудиторією. Не можу уявити кращої атмосфери для показу майбутніх напрямків розвитку дизайну нашої марки », - зазначив Клаус Бішофф.

Дизайн автомобіля втілює абсолютно особливі враження від водіння. Його інтер'єр мінімалістичний і виконаний в єдиному стилі. Концепт-кар навмисно позбавлений жорсткого даху і дверей. Таке рішення - сучасне прочитання культової ідеї того часу.

ID. Buggy побудований на модульній платформі MEB і є підтвердженням можливості.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми