debug 0507 header1
debug 0507 header2
AUTO.RIA
Програма Porsche з безкоштовної модернізації АКПШ Назад

Програма Porsche з безкоштовної модернізації АКПШ На правах рекламы

1360 автомобілів які підпадають під дію кампанії з модернізації

Компанія Porsche завжди дбає про своїх клієнтів і цього разу турбується, навіть, про авто старше 10 років, через вірогідність виходу з ладу запчастини, що потрапляє під дію природного зносу.

Компанія готується провести у всьому світі безкоштовні роботи з модернізації всього на 336,858 автомобілів Panamera (вироблених у період 20 серпня 2010 - 13 вересня 2016 року) та Cayenne (вироблених у період 23 липня 2002 - 5 лютого 2010 року).

Причиною є вірогідність зношення пластикової втулки тросу важеля вибору режиму АКПШ (автоматична коробка  перемикання швидкості). Втулка може вийти з ладу при надмірному тиску на важіль вибору режиму  АКПШ під час перемикання, що може  мати негативний вплив на з'єднання між важелем та АКПШ. Якщо це станеться в положенні P,  при неактивованому стояночному гальмі, утримання на місці транспортного засобу не буде гарантовано.

Власники автомобілів можуть продовжувати використовувати свої транспортні засоби. Проте, ми просимо власників завжди застосовувати стоянкові гальма, згідно з вимогами інструкцій з експлуатації автомобіля, щоб запобігти несподіваному відкочуванню автомобіля. Очікується, що з початку вересня власники авто будуть запрошені в офіційні центри Porsche, для встановлення удосконаленої деталі на безоплатній основі. 

Загалом, на сьогодні в Україні налічується близько 1360 автомобілів які підпадають під дію кампанії з модернізації. Власники автомобілів Porsche вже можуть перевірити свій автомобіль на наявність безкоштовних робіт з модернізації на їх авто на офіційному сайті Імпортера в Україні за посиланням https://porsche.ua/vin/

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Каталог автосервисов Украины

Смотреть все →

Перевірено людьми